Ceturtdiena, 18. Augusts, 2022. Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Gājēju un veloceliņa izbūve uz ciemu "Bērzkalni"


Gājēju un veloceliņa izbūve uz ciemu 2017.08.22 Komentāri (0) Gājēju un veloceliņa izbūve uz ciemu "Bērzkalni"

Šī gada 21.jūnijā uzsākta gājēju un velobraucēju celiņa izbūve gar Ziedoņu ielu. 

SIA „BM - projekts” ir izstrādājis būvprojektu “Gājēju un veloceliņš gar Ziedoņu ielu un valsts vietējās nozīmes ceļu V1025 „Bauska-Gailīši-Lietuvas rob.” uz ciemu Bērzkalni, Īslīces pagastā.”

Izstrādātajā būvprojektā trases kopējais garums sastāda 1700 m un tās virziens ir gar Ziedoņu ielu un valsts vietējās nozīmes ceļu V1025 posmā no rotācijas apļa līdz Bērzkalnu ciema robežai.

Līdz šim gājēji un velobraucēji šajā posmā pārvietojas pa ceļa nomali un zaļo zonu. No satiksmes drošības viedokļa tas ir bīstami, īpaši diennakts tumšajā laikā. Cilvēki no tuvējām mājām ir ieminuši taciņu zaļajā zonā posmā no esošas ietves pie daudzīvokļu mājas līdz ceļa nomalei pretī viesu namam „Bērzkalni”.

Šajā posmā gājēji pārvietojas pa šauru esošo gājēju ietvi no sadēdējušām dzelzbetona plāksnēm, kuras daļēji ir apaugušas ar zālāju. Šī ietve ir pārāk šaura, lai pa to ērti pārvietotos gājēji un velosipēdisti.  Aiz krustojuma ar Īslīces bērnu SOS, ietve virzās starp žogu un blīvi saaugušiem kokiem. Esošās ietves galā cilvēki pārvietojas pa iemītu taciņu līdz autoceļam V1025 (pagriezienam uz Uzvaru).

Projekta mērķis ir trases sākumā, sākot no rotācijas apļa, gājēju un veloceliņu veidot kā jaunbūvi, trasi virzot gar ceļa malu. Trases beigās gājēju un veloceliņš tiks virzīts pa esošās ietves trasi, veicot tikai tās pārbūvi.  Gājēju celiņa sākums ir paredzēts no betona bruģakmens un tālāk visā trases garumā - karstā asfalta seguma. Gājēju celiņš projektēts tā, lai būtu piemērotas gājējiem ar īpašām vajadzībām. Paredzēts izbūvēt arī jaunu apgaismojuma tīklu un jaunu lietus ūdens kanalizācijas tīklu, t.sk. virsūdeņu uztvērēju izbūvi.

Būvdarbu plānotais izpildes termiņš ir 24 nedēļas (neskaitot tehnoloģisko pārtraukumu) no 21.jūnija. Kopējās projekta īstenošanas izmaksas – 371 831,42 EUR (ar PVN) tajā skaitā arī būvuzraudzības un autoruzraudzības izmaksas.

SATIKSMES ORGANIZĀCIJAS SHĒMAS


  • Būvuzraudzība SIA „RoadLat” atbildīgais būvuzraugs Reinis Uzuleņš, tālr. 26193076
  • Autoruzraudzība SIA „BM-projekts” autoruzraugs Didzis Dāle, tālr.26191009
  • Atbildīgā persona no pasūtītāja puses BNA saimnieciskās daļas projektu vadītāja inženierbūvēs Laima Berga, tālr.20283888
  • Būvuzņēmējs SIA „VIONA” atbildīgais būvdarbu vadītājs Arams Avetjans, tālr 26346915

 

Ieva Šomina,
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Zane Gorškova,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas