Otrdiena, 25. Janvāris, 2022. Sigurds, Sigvards, Zigurds

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Gājējiem atkal pieejams Mēmeles gājēju tiltiņš


Gājējiem atkal pieejams Mēmeles gājēju tiltiņš2021.12.03 Komentāri (0) Gājējiem atkal pieejams Mēmeles gājēju tiltiņš

Šodien, 3.decembrī, klātesot būvniekiem, būvuzraugiem, Bauskas novada pašvaldības pārstāvjiem un citiem atbildīgajiem speciālistiem, tika veikta Mēmeles gājēju tiltiņa izvērtēšana un apsekošana, kuras laikā atzīts - tiltiņa būvniecība ir noslēgusies, tilts ir pabeigts un gājējiem drošs.

Tiltam tika veikta pamatu stiprināšana, trošu spriegošana, pretkorozijas apstrāde, tilta pilonu pretkorozijas apstrāde un krāsošana, tilta konstrukciju un apgaismojuma montāža.

Kopējās tilta izmaksas ir 186 560 euro (bez PVN 21%), tai skaitā projektēšana 10 500 euro, autoruzraudzība 2 500 euro un būvdarbi 173 560 euro.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paldies SIA “Kvēle” speciālistiem par apgaismojuma uzstādīšanu. Tiltiņa apgaismojums ieslēgsies un izslēgsies automātiski, kopā ar ielu apgaismojumu.

 

Projektēšanu, būvdarbus un autoruzraudzību veica SIA “M.A.-TAKA-7”. Paldies uzņēmumam un tā valdes locekli Arvīdam Lieckalniņam, par kvalitatīvi paveiktu darbu.

 

Atgādinām – uz tiltiņa vienlaicīgi drīkst atrasties ne vairāk kā 20 cilvēki. Tilts aprīkots ar videonovērošanas kamerām - aicinām neaprakstīt, nepostīt tiltiņu un tā apgaismojumu vai kā citādi tam kaitēt.

 

Lai tiltiņš labi kalpo un priecē kā vietējos iedzīvotājus, tā viesus no visas Latvijas!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artūrs Dulbe,
sabiedrisko attiecību speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas