Ceturtdiena, 28. Oktobris, 2021. Antoņina, Ninona, Ņina, Oksana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

“Gada labākais ekonomikā 2017” laureātu vidū baušķenieks Andris Kāposts


“Gada labākais ekonomikā 2017” laureātu vidū baušķenieks Andris Kāposts2017.06.16 Komentāri (0) “Gada labākais ekonomikā 2017” laureātu vidū baušķenieks Andris Kāposts

Lai veicinātu sabiedrības interesi par Latvijas jauniešu sasniegumiem ekonomikā, “Junior Achievement Latvija” (JA Latvija) no 1996. gada rīko konkursu “Gada labākais ekonomikā”. Šogad konkursa “Gada labākais ekonomikā 2017” laureātus godināja 16. jūnijā Latvijas Bankas Zelta zālē. Starp pieciem laureātiem no visas Latvijas arī Bauskas Valsts ģimnāzijas šī gada absolvents Andris Kāposts.

Konkursā sumināja skolēnus, kas ne tikai sasnieguši izcilus rezultātus ekonomiskās izglītības teorijā, bet arī veiksmīgi un radoši pielietojuši šīs zināšanas biznesa praksē un bijuši sociāli atbildīgi, darbojoties “JA Latvija” programmās triju gadu garumā.

“Gada labākais skolēns ekonomikā 2017” nominanti:

  • Andris Kāposts - Bauskas Valsts ģimnāzija, skolotāja Solvita Lauzēja;
  • Kristaps Anspoks - Iecavas vidusskola, skolotāja Antra Pāruma;
  • Ralfs Rogaļevs- Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, skolotāja Inta Jorniņa;
  • Reinis Nikuļcevs- Jelgavas Valsts ģimnāzija, skolotāja Ilze Rumbeniece;
  • Henrijs Klaids Skujiņš - Madonas Valsts ģimnāzija, skolotāja Iveta Vabule.

Titulu “Gada labākais skolēns ekonomikā 2017” saņēma Ralfs Rogaļevs no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas.

Konkursā tiek noteikti un apbalvoti labākie “JA Latvija” programmu dalībnieki – pedagogi, skolu direktori un skolēni, kuri savu darbu veic pašaizliedzīgi, atbildīgi, ar augstu profesionalitāti un neizsīkstošu enerģiju, veicinot Latvijas tautsaimniecības attīstību.

 “JA Latvija” un sadarbības partneri īpaši pateicās skolotājiem, kuri iemieso pedagoga profesijas mīlestību un devuši lielu ieguldījumu mērķtiecīgas, zinošas Latvijas sabiedrības veidošanā.

Konkursa ietvaros tika sumināti arī sociāli atbildīgākie, aktīvākie sadarbības partneri, kas ir “JA Latvija” uzticamākie sabiedrotie, kuri iedvesmo skolēnus, palīdzot viņiem apgūt ekonomikas zinības un mudina tās pielietot dzīvē.

Zane Gorškova, sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas