Svētdiena, 02. Oktobris, 2022. Ilma, Skaidris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Forums “Latvijas vērtības” Bauskā jau 18. septembrī


Forums “Latvijas vērtības” Bauskā jau 18. septembrī2018.09.18 Komentāri (0) Forums “Latvijas vērtības” Bauskā jau 18. septembrī

Forumi “Latvijas vērtības” ir jauna iniciatīva, lai skaidrotu pašreizējo situāciju pieaugošajā darbaspēka problemātikā reģionos, kā arī apzinātu būtiskākos secinājumus dzīves vides pilnveidošanai Latvijā.  Forumu ciklā notiek pieci forumi, pa vienam katrā Latvijas plānošanas reģionā š.g. augustā un septembrī.  Forumu cikls “Latvijas vērtības” tika atklāts Latgales reģionā, Ludzā, turpinājās Vidzemē, Cēsīs un Kurzemē, Liepājā. Savukārt forumu cikls noslēgsies Rīgas plānošanas reģionā. Visos “Latvijas vērtības” forumos tiek analizēti dažādi faktori, kas tieši skar darba ņēmējus, kā arī darba devējus un ietekmē abu pušu vēlamo rezultātu sasniegšanu. Forumu mērķis ir salīdzināt problemātiku un secinājumus Latvijas reģionos, kā arī apkopot iesaistīto speciālistu un uzņēmēju viedokļus.

 

 

Zemgales plānošanas reģiona forums  notiks Bauskā, 18.septembrī, no plkst. 12:00, Bauskas Kultūras centrā, Kalna ielā 18.

 

Dažādos pētījumos un aptaujās ir secināts, ka atalgojuma apmērs nav vienīgais noteicošais faktors Latvijas darba meklētāju un diasporas intereses piesaistei. Tādēļ forumiem “Latvijas vērtības” izvirzītas šādas tēmas:

1. Dzīves vides pilnveidošanai Latvijā:

  • Uzņēmējdarbība reģionos – darba vide uzņēmumos no potenciālā darbinieka un darba devēja viedokļa;
  • Pakalpojumi ģimenēm ar bērniem;
  • Remigrantu pieredze – galvenie interesējošie pakalpojumi un pieredze.

 

2. Vēlamās informācijas novadīšana līdz mērķa auditorijai

  • Cik saprotama un cik viegli sasniedzama iedzīvotājiem ir izvietotā informācija par valsts un pašvaldību sniegtajiem pakalpojumiem attiecīgajā segmentā?
  • Vai šī informācija sasniedz cilvēkus, kam tā domāta?
  • Kādi ir priekšlikumi informācijas aprites uzlabošanai?

 

Forumos apaļā galda diskusijā piedalās valsts un pašvaldību pārstāvji, Nodarbinātības valsts aģentūras speciālisti, uzņēmēji – darba devēji, darba ņēmējus pārstāvošās arodbiedrības, diasporas organizācijas, dažādu darbaspēka jautājumu risināšanas akciju veidotāji u.c. iesaistītās puses.

 

Katrā forumā tiek aicināti piedalīties arī konkrētā reģiona iedzīvotāji, jo pie forumu notikuma vietas visiem interesentiem būs iespējas izteikt savu viedokli par forumā apspriežamajām tēmām, kā arī varēs saņemt noderīgu informāciju un iepazīties ar dažādu pakalpojumu piedāvājumiem.  

 

Pēc forumiem organizatori – nodibinājums “Latvijas Nacionālo vērtību fonds” publicēs forumu laikā iegūtās atziņas un secinājumus, kā arī iepazīstinās ar tiem atbildīgās institūcijas un citas iesaistītās organizācijas. Forumi tiks translēti tiešraidē Leta.lv, kā arī dažādās Re:TV platformās. Pasākuma laikā iegūtie video un foto materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.

 

Kontakti informācija:
Egils Cīrulis
Latvijas Nacionālo vērtību fonds
T.: 29109309
E.: egils.cirulis@latvijasvertibas.lv

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas