Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Finanšu komitejā atbalsta līdzekļu piešķiršanu ēku remontdarbiem


Finanšu komitejā atbalsta līdzekļu piešķiršanu ēku remontdarbiem2016.07.21 Komentāri (0) Finanšu komitejā atbalsta līdzekļu piešķiršanu ēku remontdarbiem

Deputāti finanšu komitejas sēdē 21.jūlijā atbalstīja finanšu līdzekļu piešķiršanu dažādiem remontdarbiem un būvprojekta izstrādei.

Bauskas muzejs pašvaldībai lūdz papildu piešķirt 4834 eiro būvprojekta izstrādei Bauskas muzeja ēkas jumta un fasādes rekonstrukcijai. Ir veikts zemsliekšņa iepirkums būvprojekta izstrādei un autoruzraudzības veikšanai. Iepirkuma rezultātā līguma slēgšanas tiesības tiek piešķirtas SIA „Komunālprojekts Jelgava” par kopējo summu 6 648,74 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Deputāti atbalstīja ieceri Īslīces pagasta kultūras nama apkures katla un siltummezgla remontam piešķirt 3 795 eiro. Iepirkuma rezultātā līguma slēgšanas tiesības tiek piešķirtas SIA „GASTEX” par summu 3 794,70 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Īslīces pagasta vadītājs Jānis Barans stāsta, ka apkures katls siltumu nodrošina kā kultūras nama, tā izglītības telpām. Pavasarī konstatēti būtiski bojājumi. Tas nokalpojis astoņas sezonas. Remontu paredzēts beigt augustā.

Uzvaras vidusskolas struktūrvienības “Lācītis” fasādes konservācijai, lai novērstu krītošā apmetuma radīto bīstamību, nepieciešami 10 734,89 eiro. Demontēt bīstamo apmetumu, nogruntēt un uzlikt jauno ir apņēmusies SIA “Kvēle”.

Avārijas situācijas novēršanai daudzdzīvokļu mājā Rīgas ielā 17, kurā atrodas 50% pašvaldības dzīvokļu un nav uzkrājumu, ir nepieciešams piešķirt 3 300,96 eiro.  Pagraba pārseguma sijas ir bojātas un daļa ēkas atrodas virs bojātajām sijām, kuru bojājuma apmērs un raksturs rada tiešus draudus telpu ekspluatācijai un sabiedriskajai drošībai. Minētā pagraba pārseguma sija ir nesošā konstrukcija visai daudzdzīvokļu mājai un sabrukšanas gadījumā tā apdraudētu iedzīvotāju veselību un dzīvību. Deputāti atbalstīja finanšu līdzekļu piešķiršanu.

Vairākums deputātu balsoja par autobusa iegādi, kas nodrošinātu izglītojamo vajadzības Vecsaules pamatskolā. Pusotru gadu autobuss šīm vajadzībām tika nomāts.

Deputāti sēdē lēma par finanšu piešķiršanu sportistes Regīnas Pironenas dalībai Pasaules veterānu čempionātā 64 lauciņu dambretē, kas no 2016.gada 24.augusta līdz 3.septembrim norisināsies Bulgārijas pilsētā Kranevo, kā arī Bauskas invalīdu biedrības aktivitātēm 715 eiro, „Ģimeņu, kurās ir cilvēki ar funkcionāliem traucējumiem, biedrības „Ābulis”” projektam 700 eiro un citām aktivitātēm.

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas