Ceturtdiena, 20. Jūnijs, 2019. Maira, Rasa, Rasma
Sazinies ar mums 80003939

Festivāls “Bauska TASTE” izziņojis visus galvenās skatuves māksliniekus


Festivāls “Bauska TASTE” izziņojis visus galvenās skatuves māksliniekus2019.09.06 Komentāri (0) Festivāls “Bauska TASTE” izziņojis visus galvenās skatuves māksliniekus

Mūzikas un aktīvās atpūtas festivāls “Bauska TASTE”, kas 3. un 4. augustā norisināsies gleznainajā Bauskas Pilskalna parkā, izziņojis visus galvenās skatuves māksliniekus. Pirmajā augusta nedēļas nogalē festivāls “Bauska TASTE” aicina doties uz divu upju ieskauto Bauskas Pilskalna parku, kur jau trešo gadu būs iespējams brīnišķīgā atmosfērā aizraujoši pavadīt laiku, piedzīvojot neaizmirstamas Latvijas mākslinieku uzstāšanās.

Šajā festivāla gadā uz skatuves kāps MESA, The Sound Poets, Autobuss debesīs, Dzelzs vilks, Triānas parks, Otra puse, Pirmais kurss, Latvian Blues Band, Kautkaili, Laika suns, Deniss Paskevich & Funk Therapy Collective, Ingus Pētersons, Sigma, Gribam būt dīdžejas un baušķenieki Without Borders.

 

 

Uz otras festivāla skatuves skanēs Kreisais krasts, Brīvrunu projekts, Nakts, kā arī jaunās apvienības no Radio SWH raidījuma “Priekšnams.”

 

Jau trešo gadu festivāla “Bauska TASTE” ietvaros būs iespējams piedalīties “Magnēts” rīkotajā rogainingā, kas ir aizraujošs orientēšanās sacensību paveids. Skrējiena dalībnieki varēs izvēlēties starp dažādu garumu distancēm, kā arī organizētāji būs parūpējušies par pašiem mazākajiem sportistiem. Tāpat “Bauska TASTE” norises vietā gaidāmas arī citas radošas, aktīvas un aizraujošas nodarbes.

 

Biļetes pieejamas visās “Biļešu paradīze” kasēs – līdz 30. jūnijam biļetes cena 20,- eiro, bet no 1. jūlija 25,- eiro. Tāpat no 1. jūlija būs iespējams iegādāties vienas dienas biļeti par 13,- eiro. Bērniem no 12 līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot), kā arī pensionāriem un 2. un 3. grupas invalīdiem, uzrādot apliecību, biļetes cena nemainīga – 7,- eiro. Bezmaksas ieeja festivālā ir 1. grupas invalīdiem un bērniem līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot). Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes kartes” īpašniekiem tiek piemērota 20% atlaide, iegādājoties biļetes iepriekšpārdošanā.

 

Pirmajā augusta nedēļas nogalē, 3. un 4. augustā, festivālā “Bauska TASTE” baudi aktuālāko Latvijas mākslinieku uzstāšanās, kā arī vienreizēju atpūtu brīnišķīgā gaisotnē!

 

Informāciju sagatavoja:
Ilze Lujāne
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Bauskas Kultūras centrs
www.kultura.bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas