Trešdiena, 28. Septembris, 2022. Lana, Sergejs, Svetlana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Festivālā Vivat Curlandia varēja baudīt uguns maģiju un paukošanas mākslu


 Festivālā Vivat Curlandia varēja baudīt uguns maģiju un paukošanas mākslu2018.07.23 Komentāri (0) Festivālā Vivat Curlandia varēja baudīt uguns maģiju un paukošanas mākslu

Nu jau trešo gadu divu dienu garumā, 21. un 22. jūlijā Kurzemes hercogu Ketleru laika mūzikas un mākslas festivāls "Vivat Curlandia!” aicināja uz Bausku, lai vēsturiskā gaisotnē priecētu mūzikas mākslas un vēstures mīļotājus. Festivāla pirmās dienas noslēgumā 21. jūlijā plkst. 22:00, gandrīz nakts melnumā, seno deju grupa “Galms“ aicināja sev līdzi pa Bauskas pils vēstures līkločiem un caur deju parādīja uguns straujo un zīmīgo dabu.

Festivāla nākamajā dienā Bauskas pilī jau piekto gadu sadarbībā ar Latvijas Paukošanas federāciju notika floretes un špagas paukošanas turnīrs “Ius gladii” jeb Zobena tiesības.

Paukošanās turnīrs “Ius gladii” ir prezentācijas sacensības, kurās mijiedarbojas mūsdienu sporta cīņa ar vēsturisko vidi, radot apmeklētājiem priekšstatu, gan par mūsdienu paukošanas sporta veidu, gan parāda vēsturisko turnīru būtību.

Festivāls aizritējis krāšņi un eleganti pulcējot senās mākslas un mūzikas mīļotājus no tuvām un tālām zemēm.

Foto Edgars Namiķis

Galerija šeit


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas