Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

ES struktūrfondi


ES struktūrfondi - jauniešu dzīves kvalitātei Zemgalē2015.09.22 Komentāri (0) ES struktūrfondi - jauniešu dzīves kvalitātei Zemgalē

Gandrīz divi desmiti jaunatnes lietu speciālistu no Zemgales pašvaldībām un nevalstiskajām organizācijām otrdien 22. septembrī un trešdien 23. septembrī Aizkraukles, Jaunjelgavas, Pļaviņu un Kokneses novadā apmeklēs vairāk nekā 10 izglītības un kultūras iestādes, kā arī virkni infrastruktūras objektu, kas kalpo vietējo jauniešu dzīves kvalitātes nodrošināšanai.

Pārsvarā tie ir moderni aprīkoti mācību kabineti, darbnīcas, laboratorijas, interneta pieejas punkti, bibliotēkas, dienesta viesnīcas, sporta un atpūtas laukumi, daudzfunkcionāli jaunatnes iniciatīvu centri. Par pieredzes apmaiņas brauciena galamērķi minētās pašvaldības ir izraudzītas tādēļ, ka aizvadītajā ES struktūrfondu apguves septiņgadē tās jaudājušas sekmīgi īstenot vairākus apjomīgus ERAF un Sociālā fonda atbalstītus projektus, kas vērsti gan uz izglītības darba pilnveidošanu, gan uz sociālās infrastruktūras uzlabošanu un jaunu pakalpojumu ieviešanu atbilstīgi vietējo jauniešu vajadzībām.

Minēto pieredzes apmaiņas braucienu, kas ietilpst publicitātes kampaņā „ES struktūrfondu ieguldījums jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanai Zemgales plānošanas reģiona pašvaldībās” organizē Zemgales Plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības atbalsta centrs. Brauciena laikā plānots apmeklēt Jaunjelgavas vidusskolu, Aizkraukles bibliotēku un Profesionālo vidusskolu, Pļaviņu daudzfunkcionālo jaunatnes iniciatīvu centru, novada ģimnāziju un vēl citas iestādes un objektus reģionā.

Zemgales ES Struktūrfondu informācijas centra organizētais, šoreiz jaunatnes lietu speciālistu, pieredzes apmaiņas brauciens pašu reģionā ir kā turpinājums jau agrākajai praksei laiku pa laikam kādai no reģiona interesentu grupām piedāvāt iespēju uz vietas apskatīt labās prakses piemērus ES fondu atbalstīto projektu apguvē, pārliecināties par piešķirto naudas līdzekļu efektīvu izmantošanu un to atdeves ilgtspēju.

Juris Kālis
ZPR sabiedrisko attiecību speciālists
Tālrunis 29144960


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas