Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

“ERASMUS +” projekts S.M.I.L.E. Bauskas Valsts ģimnāzijā


“ERASMUS +” projekts S.M.I.L.E. Bauskas Valsts ģimnāzijā2017.04.24 Komentāri (0) “ERASMUS +” projekts S.M.I.L.E. Bauskas Valsts ģimnāzijā

No 24. - 28.aprīlim skolā notiek “ERASMUS+” projekta  S.M.I.L.E. dalībnieku tikšanās. Skolā viesojas skolēni un pedagogi no Itālijas, Rumānijas, Turcijas un Polijas!

24. aprīlī Bauskas Valsts ģimnāzijā notika pasākums, kurā projekta dalībnieki tika iepazīstināti ar Bauskas Valsts ģimnāzijas aktualitātēm un tradīcijām.

Pasākumu atklāja divi Bauskas valsts ģimnāzijas skolnieki Karolīna un Rūdis, kuri šo pasākumu vadīja divās valodās – latviešu un angļu valodā, lai rastos komunikācija ar projekta dalībniekiem. Pasākuma laikā Bauskas novada pašvaldība Itālijas, Rumānijas, Turcijas un Polijas projektu pārstāvjiem pasniedza dāvaniņas ar sveicieniem un vēlējumiem labi justies Bauskas pilsētā.

Bauskas Valsts ģimnāzijas direktors Raimonds Žabovs stāsta, ka “”ERASMUS+” projekta S.M.I.L.E. mērķis ir redzēt un salīdzināt, kā dzīvo citās valstīs, un kur sevi saredzam Eiropā. Bauskas devīze ir “Novads – kurā satiekas!”, tāpēc mēs vēlamies, lai projekta dalībniekiem rodas šī sajūta, ka viņi vēlas atkal un atkal atgriezties mūsu pilsētā. ”

Pasākuma laikā dalībniekus priecēja Bauskas Valsts ģimnāzijas jauktais koris, Bauskas Valsts ģimnāzijas skolnieku tautiskās dejas kopa “Odziņa”.

Ilvija Tetērina,
Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas