Trešdiena, 29. Marts, 2023. Agija, Aldonis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Ēnu dienā piedalīsies arī Bauskas novada pašvaldība


Ēnu dienā piedalīsies arī Bauskas novada pašvaldība2023.03.13 Komentāri (0) Ēnu dienā piedalīsies arī Bauskas novada pašvaldība

Karjeras izglītības programma „Ēnu diena” tradicionāli notiek reizi gadā visā Latvijā, šogad tā norisināsies 5. aprīlī.

Bauskas novada pašvaldība iesaistās Ēnu dienas aktivitātēs un aicina jauniešus iepazīt dažādas profesijas ne vien teorētiski, bet arī praktiski, veicot uzdevumus, piedaloties sanāksmēs un izbraucienos pa novadu.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4–6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) reģistrēta preču zīme.

 

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum.

Šogad Bauskas novada pašvaldība piedāvā astoņas vakances dažādos amatos, kurām var pieteikties tīmekļvietnē www.enudiena.lv. Pašvaldībā būs iespēja iepazīties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, viņu ikdienu un darba pienākumiem.

Aicinām jauniešus būt aktīviem un iesaistīties Ēnu dienas pasākumā!

 

Gija Spula
Bauskas novada administrācijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas