Otrdiena, 21. Marts, 2023. Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

ENGRAVE


ENGRAVE - sadarbība tīrai videi un tās ilgtspējībai2020.01.31 Komentāri (0) ENGRAVE - sadarbība tīrai videi un tās ilgtspējībai

Ieviešot INTERREG V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam atbalstīto projektu LLI-291 “Zaļās infrastruktūras pilnveidošana zemieņu upju ainavā” (ENGRAVE) ārpakalpojuma sniedzējs SIA “BM-projekts” sagatavojis un iesniedzis Bauskas pilsētas upju ainavas un zaļās infrastruktūras tematiskā plānojuma 1.redakciju.

2020.gada 30.janvāra domes sēdē deputāti atbalstīja Bauskas pilsētas upju ainavas un zaļās infrastruktūras tematiskā plānojuma 1.redakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai.

Tematiskā plānojuma izstrādes mērķis ir radīt plānošanas dokumentu Bauskas pilsētas upju ainavas un zaļās infrastruktūras (estētisko, ekoloģisko un funkcionālo īpašību) attīstībai, dabas vērtību un kultūrvides saglabāšanai un vides pieejamības nodrošināšanai, ilustrējot skaidru vīziju upju resursa potenciāla attīstībai.

Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 21.februārī, plkst.10:00,  Bauskas novada administrācijas 3.stāva zālē, Uzvaras ielā 1, Bauskā.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

Papildmateriāli:

"Bauskas pilsētas upju ainavas un zaļās infrastruktūras tematiskais plānojums" 1.redakcija, 1. un 2. nodevums:

 

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šīs publikācijas saturu pilnībā atbild Bauskas novada pašvaldība, un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.

Vairāk informācijas: www.latlit.eu  / www.europa.eu.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas