Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Elza Rozentāle un Kaspars Zemītis, “Citi Zēni” un “Astro`n`out”


Elza Rozentāle un Kaspars Zemītis, “Citi Zēni” un “Astro`n`out”  - notikumu pagalms “Pulsēta” papildina programmu2021.07.13 Komentāri (0) Elza Rozentāle un Kaspars Zemītis, “Citi Zēni” un “Astro`n`out” - notikumu pagalms “Pulsēta” papildina programmu

Lai turpinātu baudīt radošas kopābūšanas siltos vasaras vakaros šarmantajā Bauskas vecpilsētā, Bauskas Kultūras centrs izziņo gaidāmos māksliniekus, kas no 22. līdz 24. jūlijam kāps uz notikumu pagalma “Pulsēta” skatuves.

22. jūlijā uz maigas un intīmas gaisotnes koncertu klausītājus gaidīs Elza Rozentāle un Kaspars Zemītis, izpildot sirdi sildošas tautasdziesmu melodijas, oriģinālkompozīcijas ar latviešu dzejnieku vārdiem un dziesmas portugāļu, franču, spāņu un krievu mēlēs.

23. jūlijā jaunības enerģijā un dzīvespriekā dalīsies gada karstākais jaunums Latvijas popmūzikā - grupa “Citi Zēni”, kas plašākai auditorijai pērnā gada septembrī sevi pieteica ar lipīgo radio singlu “Vienmēr kavēju”.

 

Savukārt, 24. jūlijā, noslēdzot notikumu nedēļu, pagalma viesus ar sev un saviem klausītājiem iemīļotām dziesmām priecēs grupa “Astro`n`out”.

Jau otro gadu ar plašu un daudzveidīgu programmu dažādām gaumēm vārtus ver viesmīlīgais notikumu pagalms “Pulsēta”, kas iekārtots Bauskas Kultūras centra pagalmā, Kalna ielā 18. Pagalma mājīgo atmosfēru apmeklētājiem ir iespēja baudīt trīs stundas. Ieeja no plkst. 20:00, koncerta sākums plkst. 21:00. Kultūrvieta apmeklētājiem atvērta līdz plkst. 23:00. Pagalmā darbojas kafejnīca, viesu ērtībai izvietoti galdiņi un iekārtoti atpūtas stūrīši.

 

Biļetes uz gaidāmajām norisēm pasākuma rīkotāji aicina iegādāties laicīgi, jo to skaits ir ierobežots. Katrs apmeklētājs ir viens no 100 maksimāli iespējamajiem dalībniekiem pasākuma teritorijā, kas nozīmē to, ka katram apmeklētājam uz pasākumiem jāiegādājas biļete par pilnu cenu. Bērniem līdz 11 gadu vecumam, neaizņemot papildus sēdvietu, ieeja ir bez maksas. Biļetes uz pasākumiem pieejamas Bauskas Kultūras centra kasē, kā arī visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

 

Ņemot vērā aktuālos MK noteikumus Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, pasākumu var apmeklēt vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, kā arī personas ar negatīvu Covid-19 testu. Pie ieejas pasākuma teritorijā ikvienam būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un lejupielādēts zaļais sertifikāts - pierādījums tam, ka pasākuma apmeklētājs ir vakcinējies vai pēdējā pusgada laikā pārslimojis Covid-19. Ja apmeklētājs nav nedz vakcinējies, nedz pārslimojis Covid-19, pasākumu iespējams apmeklēt ar negatīvu Covid-19 testu, kas veikts pēdējo 48 stundu laikā - arī to uz noteikto laiku kā sertifikātu iespējams lejupielādēt vietnē https://covid19sertifikats.lv/. Šis noteikums attiecas arī uz bērniem, kas sasnieguši 12 gadu vecumu un drīkst vakcinēties.

 

Aktuālajai informācijai par notikumu pagalma “Pulsēta” norisēm aicinām sekot līdzi notikumu pagalma sociālajās platformās “facebook” (facebook.com/pagalms.pulseta) un “instagram” (instagram.com/pagalms.pulseta).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Kristiāna Paula Lībiete
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Bauskas Kultūras centrs
www.kultura.bauska.lv

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas