Ceturtdiena, 23. Marts, 2023. Mirdza, Žanete, Žanna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Ekspertu panelī 19. martā diskutēs par zaļo transformāciju lauku kopienās un uzņēmumos


Ekspertu panelī 19. martā diskutēs par zaļo transformāciju lauku kopienās un uzņēmumos2021.03.11 Komentāri (0) Ekspertu panelī 19. martā diskutēs par zaļo transformāciju lauku kopienās un uzņēmumos

Lai runātu par Eiropas klimata mērķiem un to ietekmi uz lauku iedzīvotājiem un sabiedrību kopumā, biedrība „Latvijas Lauku forums” 19. martā no plkst. 11.30 līdz 13.00 rīkos tiešsaistes diskusiju “Zaļā transformācija: no politikas mērķiem pie lauku kopienām un uzņēmējiem”, uzklausot dažādu jomas ekspertu viedokļus un diskusijā aicinot iesaistīties arī lauku kopienu aktīvos iedzīvotājus un citus interesentus.

 

 

 

 

 

Lai kopīgi rastu atbildes uz aktuālajiem jautājumiem, ekspertu panelī viedokļus izteiks:

  • Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā ekonomikas padomnieks Mārtiņš Zemītis,
  • Vides un reģionālās attīstības ministrijas Klimata pārmaiņu departamenta direktora p.i. Raimonds Kašs,
  • Ārvalstu investoru padomes Latvijā Zaļās ekonomikas attīstības darba grupas vadītāja Dace Cīrule un
  • biedrības “Zaļā brīvība” projektu vadītāja Lilija Apine.

 

LLF biedri un asociētie biedri aicināti pasākumā piedalīties tiešā veidā caur Zoom platformu, iepriekš reģistrējoties: ŠEIT. Citi interesanti var pievienoties Facebook tiešraidei ŠEIT.

 

Biedri un asociētie biedri aicināti arī uz otro daļu no plkst. 13.30 līdz 15.00, lai runātu par to, kā pirmajā daļā dzirdētais var tikt ieviests vietējo rīcības grupu darbā un ņemts vērā arī stratēģiju izstrādē. Piekļuvei tiks izmantota šī saite: https://us02web.zoom.us/j/82986849529.

 

Aicinām dalīties ar pasākumu savos informācijas kanālos. Pielikumā preses relīze un vizuālais materiāls. Pieejams arī ieraksts mūsu mājas lapā un Facebook. Paldies un uz tikšanos pavisam drīz!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas