Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Eiropas Sporta nedēļa norisināsies no 23.-30. septembrim


Eiropas Sporta nedēļa norisināsies no 23.-30. septembrim 2017.09.23 Komentāri (0) Eiropas Sporta nedēļa norisināsies no 23.-30. septembrim

PAR KO IR RUNA? Eiropas Sporta nedēļa ir Eiropas Komisijas iniciatīva, lai veicinātu nodarbošanos ar sportu un fiziskām aktivitātēm visā Eiropā. 2017. gadā šī nedēļa notiks jau trešo reizi. Ņemot vērā Eiropas Sporta nedēļas panākumus, arī šajā nedēļā tiks veidotas jaunas aktivitātes, turpinot jau esošās. Kampaņas galvenais moto joprojām ir "#BeActive" (Esi aktīvs!), un tas visus mudinās būt aktīviem Sporta nedēļas laikā un saglabāt fizisko aktivitāti visu gadu.

KĀPĒC? Sports un fiziskā aktivitāte ievērojami sekmē Eiropas pilsoņu labklājību. Tomēr fiziskās aktivitātes līmenis pašlaik nav īpaši augsts un dažās valstīs pat pazeminās. Eiropas Sporta nedēļas mērķis ir reaģēt uz šo izaicinājumu. Nepietiekama fiziskā aktivitāte ne tikai negatīvi ietekmē sabiedrību un cilvēku veselību, bet arī rezultējas ekonomiskās izmaksās. Turklāt sportam ir potenciāls veicināt eiropiešos iecietību un stiprināt pilsonības izjūtu. Sports kā sociālās integrācijas līdzeklis palīdzēs risināt pašreizējos izaicinājumus Eiropas sabiedrībā.

KAS? Eiropas Sporta nedēļas mērķis ir veicināt nodarbošanos ar sportu un fiziskām aktivitātēm un vairot izpratni par to daudzajām priekšrocībām. Nedēļa ir paredzēta ikvienam – neatkarīgi no vecuma, kvalifikācijas vai fiziskās sagatavotības līmeņa. Šai nedēļai jāapvieno iedzīvotāji, valsts iestādes, sporta aprindas, pilsoniskās sabiedrības organizācijas un privātais sektors.

KAD? 2017. gada Eiropas Sporta nedēļa sāksies 23. septembrī. Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, tā ir uzskatāma par patiesu Eiropas mēroga notikumu ar aktivitātēm visā Eiropā. Dalībvalstīm būs iespēja organizēt Sporta nedēļas aktivitātes un pasākumus valsts līmenī laikā no 2017. gada 23. septembra līdz 30. septembrim. 2017. gada Eiropas Sporta nedēļas atklāšana notiks 23. septembrī Tartu, Igaunijā.

KĀ? Eiropas Sporta nedēļa ir Eiropas Komisijas vadīta iniciatīva. Sporta nedēļa lielā mērā tiek īstenota decentralizēti visā Eiropā ciešā sadarbībā ar valstu koordinatoriem un ar daudziem dažādiem partneriem, kas ir cieši apņēmušies atbalstīt Nedēļu. 2017. gada Eiropas Sporta nedēļa arī šoreiz tiks strukturēta ap šādiem galvenajiem tematiem: sports izglītības iestādēs, darba vietās, brīvā dabā, sporta klubos un fitnesa centros. Iesaistot dalībniekus dažādos līmeņos (Eiropas, valsts, reģionālajā un vietējā līmenī), tiks organizēts plašs iniciatīvu un pasākumu klāsts.

PIEDALIES!

Eiropas Sporta nedēļa ir paredzēta TEV!

Nepalaid garām izdevību piedalīties otrajā Eiropas Sporta nedēļā! Tevi gaida plašs pasākumu klāsts
visā Eiropā. Lai uzzinātu vairāk, apmeklē mūsu tīmekļa vietni!

Vairāk par Eiropas Sporta nedēļu ŠEIT

Esi aktīvs (#BeActive)!
http://ec.europa.eu/sport/week


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas