Ceturtdiena, 06. Oktobris, 2022. Monika, Zilga, Zilgma

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Eiropas Jaunatnes nedēļa 2015 ir klāt!


Eiropas Jaunatnes nedēļa 2015 ir klāt!2015.04.27 Komentāri (0) Eiropas Jaunatnes nedēļa 2015 ir klāt!

Laikā no 27.aprīļa līdz 10.maijam visā Eiropā ( un Latvijā tai skaitā), norisinās pasākumi jauniešiem, kuru mērķi ir iedrošināt jaunus cilvēkus līdzdarboties sabiedriskos procesos un iesaistīties darba tirgū. Tiek veicināta izpratne par līdzdalību un to, cik lielas pārmaiņas jauni cilvēki var radīt gan savās dzīvēs, gan sabiedrībā kopumā. Līdztekus līdzdalībai, liela uzmanība tiek veltīta praktiskām iemaņām, kuru mērķis ir veicināt jauniešu karjeras attīstību (īpaši uzsverot neformālās izglītības un ārpusskolas aktivitāšu lomu).

Eiropas Jaunatnes nedēļa jauniešiem ir iespēja piedalīties un apmeklēt gan dažādus seminārus, apmācības, pasākumus, forumus, koncertus, diskusijas un citas aktivitātes!

Biedrība „Apvienība JUMS” ir oficiālais Eurodesk (ES jaunatnes informācijas tīkls) reģionālais koordinators un, sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru un Bauskas novada pašvaldību, piedāvā ikvienam Bauskas, Rundāles, Iecavas, Vecumnieku un citu tuvāko pašvaldību jauniešiem bez maksas apmeklēt Jaunatnes nedēļas pasākumus Bauskā!

2.maijā
plkst.12:00 Uzvaras iela 6

Diskusija „Youtube - ko, kā, kāpēc?”
Tikšanās ar latviešu slavenāko youtuberi Sindijulo.

Viņas kanālā Youtube.com katru pirmdienu tiek ievietots jauns video. Meitenes youtube kanāls ir vieta, kur smelties pozitīvas emocijas - it īpaši visu nīstajās pirmdienās. Video tēmas ir visdažādākās, atkarībā no tā, kas sabiedrībā aktuāls, taču Sindija ne tikai publicē video, bet draudzējas un veido projektus ar youtuberiem no visas pasaules. Dažiem viņas veidotajiem video ir vairāk kā 50 000 skatījumu!
Youtube blogošana, kāpēc to darīt, kas ir veiksmes atslēgas, kas ir „swap”, kas ir „meetup” un citi Tevis interesējoši jautājumi - nāc un pajautā!
Iepazīsties ar Sindiju te: https://www.youtube.com/user/Sindijalo

plkst.13:00
Pēc sarunas un diskusijas ar Sindijulo, ikvienam interesentam būs iespēja iepazīties ar stratēģijas galda spēli „Mankala”.
Mankalas mērķauditorija ir visu paaudžu pārstāvji no 3 līdz 93 gadiem. Spēlējot tiek trenēta stratēģiskā domāšana, taktika, atmiņa, plānošana, skaitīšana, veiklība un matemātiskās prasmes.
Spēles noteikumi ir ļoti vienkārši, tos var apgūt dažās minūtēs, taču spēlētāji nereti aizraujas un spēlē visu nakti! 
Šis būs treniņš - izmēģināsim, iepazīsimies un vasaras sākumā tiksimies jau turnīrā!

Nāc bez pieteikšanās, ņem līdzi draugus, viss bez maksas, tiks izspēlētas dažādas balviņas!

6.maijs
plkst.15:00, Uzvaras iela 1

Diskusija „Bauskas skeitparka attīstības vīzija”
Biedrība „Apvienība JUMS” uz tikšanos un saturīgu sarunu aicina Bauskas novada vadību, deputātus, Bauskas novada administrācijas Saimniecisko un Attīstības nodaļu, Bauskas aktīvākos ekstrēmo sporta veidu entuziastus, SIA „Mind works ramps” pārstāvjus Mārtiņu Sleju un Jāni Kundziņu, lai runātu par vīziju un iespējām un risinājumiem  - Bauskas skeitparka rekonstrukciju. 
Šis gan ir slēgts pasākums un vietu skaits ir ierobežots, taču, ja arī Tev rūp aktīva un saturīga dzīvesveida nākotne Bauskā - raksti mums FB vai jums@apvienibajums.lv un piesakies uz sarunu.

 

6.maijs
plkst.16:00 Kalna iela 16

Sarunu un grāmatu klubs „Shelfijs” aicina ikvienu uz diskusiju un sarunu ar pirmā latviešu trillera vienu no autoriem polittehnologu Jurģi Liepnieku.
Par to, kā top grāmata, par to, kāpēc par to interesējās prokuratūra, par to, ko nozīmē būt atklātam un tik drosmīgam, lai teiktu to, ko patiesi domā!
„Shelfijs” ir grāmatu lasītāju un klausītāju klubs, vieta un laiks pozitīvām, saturīgām sarunām. Notiek katru mēnesi, pirmajā mēneša trešdienā.
„Shelfijs” ir Apvienības JUMS un Bauskas Centrālās bibliotēkas sadarbības pasākums un iniciatīva, kad kopā tiekas un sarunājas dažādi cilvēki, kuri lasa dažādas grāmatas, kuri ir dažādu vecumu un dažādu subkultūru pārstāvji! Arī Tu vienmēr esi laipni gaidīts! Garantējam tējaskrūzi, našķi un labu garastāvokli!
Pasākums bez iepriekšējas pieteikšanās un bez maksas!
Atraktīvāko jautājumu uzdevējam - balviņa!

 

9.maijs plkst.14:00 
Uzvaras iela 6

Informatīvs pasākums/radošā darbnīca „Tavas iespējas Eiropā” 
Pasākumā tiks sniegta informācija par ES programmām Erasmus+: Jaunatne darbībā, Eurodesk un Eiropas Jaunatnes portālu un to , kā tās izmantot, lai sasniegtu savus sapņus.
Pasākuma otrā daļa - stratēģiskā apmācību galda spēle „Uzsāc savu biznesu!”
“Uzsāc savu biznesu" ir visaptveroša galda spēle komunikācijā, biznesa veidošanas stratēģijas izstrādē, lēmumu pieņemšanā un misijas izpildē. Spēle- treniņš, kurā apgūst prasmi pareizi rīkoties ar resursiem, izmantojot jebkuru iespēju vēl vienam solim ceļā uz panākumu sasniegšanu.

Ikviena upe sākas ar nelielu izteku. Ikviens bizness sākas ar pirmo soli.
Vairums veiksmīgu biznesmeņu-miljonāru apgalvo, ka liels starta kapitāls nav pats galvenais panākumu princips. 
Spēlē nepieciešams apsvērt esošos apstākļus, lai pieņemtu labāko lēmumu sava biznesa pavirzīšanai augstākā līmenī. 
Pasākums bez maksas!
Pasākums ar iepriekšēju pieteikšanos!
Info par pieteikšanos - FB Apvienības JUMS lapā vai pa e pastu jums@apvienibajums.lv!

Tēja, našķi, balviņas - kā vienmēr!


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas