Pirmdiena, 03. Oktobris, 2022. Elza, Ilizana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Dodies apceļot Upmali un Upīti – senās zemgaļu un aukštaišu zemes!


Dodies apceļot Upmali un Upīti – senās zemgaļu un aukštaišu zemes!2015.06.13 Komentāri (0) Dodies apceļot Upmali un Upīti – senās zemgaļu un aukštaišu zemes!

13.jūnijā Lielā Orientēšanās Brauciena dalībnieki tiek aicināti apceļot Upmali un Upīti – senās zemgaļu un aukštaišu zemes.

Brauciena laikā varēs uzkāpt Upmales zemes galvenajā cietoksnī, veikt nelielu pastaigu pa Upītes zemes galveno pilsētu, kā arī redzēt un iemūžināt fotomirkļos nelielu daļiņu no Lietuvas lielākā kultūrvēsturiskā novada – Aukštaitijas.

Organizatori nenogurdinās komandas tikai ar vēsturisku vietu apmeklējumu. Brauciena reģionā ir vēl daudz citas interesantas un fotografēšanas vērtas vietas. Būs sagatavoti arī dažādi papilduzdevumi un galvas mežģi.

Vairāku kontrolpunktu meklēšanai ļoti noderēs vissvarīgakais komplektiņš – „poņa, čujs un ņuhs”.

Interesanti būs visiem, jo autofotoorientēšanās ir stratēģijas spēle, kurā katrs komandas dalībnieks var izpaust savas prasmes, spējas un atjautību. Tas viss, protams, kopā ar orientēšanos kartē un dabā.

Piedalīšanās ir pavisam vienkārša – jāizveido komanda no vismaz 2 cilvēkiem, jāsagatavo jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis (derēs arī vieglais pasažieru mikroautobuss ar „B” kategorijas tiesībām), kā arī digitālais fotoaparāts kontrolpunktu fotografēšanai. Noderēs arī brauciena reģiona karte, jo organizatoru izsniegtā būs bez mēroga. Un, protams, labs garastāvoklis un ērti apavi!

Komandas tiek sadalītas 2 klasēs – A+ (profesionāļu klase) un A (uz goda pjedestāla var tikt arī iesācēji). 

Starts – kafejnīcā „Ziediņi”, Codes pagastā, Bauskas novadā (uz Bauskas šosejas)
Finišs – atjaunotajā atpūtas kompleksā „Rožmalas” Ceraukstes pagastā, Bauskas novadā (uz Bauskas šosejas).

Ienāc www.brauciens.lv un reģistrē savu komandu jau šodien!


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas