Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Diviem novada muzejiem būs citi nosaukumi


2014.12.01 Komentāri (0) Diviem novada muzejiem būs citi nosaukumi

2014.gada 27.novembra domes sēdē deputāti lēma par nosaukuma maiņu diviem Bauskas novada muzejiem. Bauskas Novadpētniecības un mākslas muzejs, sākot ar 2015.gada 1.janvāri tiks saukts par Bauskas muzeju, savukārt „V.Plūdoņa memoriālā māja muzejs „Lejenieki”" turpmāk būs atpazīstams kā „V.Plūdoņa muzejs”.

Domes sēdē tika pieņemti arī vairāki lēmumi, kas saistīti ar finansējuma un papildu finansējuma piešķiršanu. No Bauskas novada pašvaldības 2014.gada budžeta līdzekļu atlikuma gada beigās papildu finansējums EUR 5176 tika piešķirts Bauskas Centrālajai bibliotēkai. EUR 4743 no šiem līdzekļiem plānots tērēt grāmatu nodošanas iekārtas iegādei un uzstādīšanai, savukārt atlikušie EUR 433 tiks izlietoti biroja tehnikas iegādei. Papildu finansējums tika piešķirts arī Bauskas 2.vidusskolas remontdarbiem un Bauskas Valsts ģimnāzijas durvju nomaiņai. 

Finansējums EUR 13 609 apmērā piešķirts izglītības iestāžu aprīkojuma piegādei. Par summu EUR 7 914,61 tiks piegādāts virtuves aprīkojums pirmsskolas izglītības iestādei „Pasaulīte” un vispārējās izglītības iestādēm „Griķu pamatskola”, „Uzvaras vidusskola” un „Vecsaules pamatskola”, savukārt darbmācības kabineta aprīkojumu par summu EUR 5 693,95 saņems Īslīces vidusskola. 

Deputāti atbalstīja arī Rīgas Brāļu kapu un Latvijas vēsturiskā mantojuma fonda lūgumu piešķirt EUR 641 Bauskas apriņķa ģerboņa restaurācijai Rīgas Brāļu kapos. EUR 1771 liels atbalsts no 2015.gada budžeta piešķirts mākslas plenēra „Bauskas vasara 2015” organizēšanai. 

Ar pozitīvu deputātu lēmumu mainīts un papildināts amatu saraksts novada administrācijā. Lai nodrošinātu Bauskas Rātsnama ekspluatāciju atbilstoši noteiktajām prasībām, kā arī SIA „Intarsija” izstrādātajai Bauskas Rātsnama interjera koncepcijai un projektam, izveidota amata vienība „namu pārzinis”. Plānots, ka konkurss uz šo vakanto amata vietu Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļā tiks izsludināts pirmajā decembra nedēļā. Tāpat, izvērtējot un pilnveidojot Bauskas novada pašvaldības iestādi „Bauskas novada administrācija”, amata vienība „datortehniķis” no Izglītības pārvaldes pārcelta uz Kanceleju, ar mērķi nodrošināt efektīvāku iestādes darbu.  

Sēdes noslēgumā ar vienbalsīgu lēmumu amatā tika apstiprināts Bauskas novada administrācijas Centrālās grāmatvedības nodaļas jaunais vadītājs Aigars Vērmanis. Viņš amatā nomaina Eleonoru Jansoni, kura, pēc ilggadēja darba novada pašvaldībā, dosies pelnītā atpūtā.

Šobrīd novada administrācijā ir vakantas trīs amata vietas – grāmatvedis Centrālās grāmatvedības nodaļā (2 amata vietas) un projektu vadītājs ēkās un būvēs Saimnieciskajā nodaļā. Atkārtoti izsludināts konkurss arī uz Bauskas novada kapitālsabiedrības SIA “Bauskas ūdenssaimniecība” valdes locekļa amatu. 
 

Ieva Šomina,
sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas