Trešdiena, 29. Marts, 2023. Agija, Aldonis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Dezinficē bijušās Mežotnes internātvidusskolas telpas


Dezinficē bijušās Mežotnes internātvidusskolas telpas2020.04.27 Komentāri (0) Dezinficē bijušās Mežotnes internātvidusskolas telpas

Šodien bijušās Mežotnes internātvidusskolas telpās notiek dezinfekcijas darbi. Tiek tīrītas telpas un inventārs, kā arī izvesti un turpmāk likvidēti matrači, segas un spilveni, kurus karantīnas laikā lietoja astoņpadsmit Bulgārijas valstspiederīgie. Savukārt gultas veļa (palagi, spilvendrānas un dvieļi), ko pašvaldība saņēma no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta,  tiks dezinficēta, ķīmiski iztīrīta un atgriezta valsts materiālajās rezervēs.

Kā tika minēts iepriekš, bijušās Mežotnes internātvidusskolas telpās no 6. līdz 21.aprīlim karantīnā uzturējās 18 Bulgārijas pilsoņi, kuri tranzītā no Somijas ceļoja uz Bulgāriju, bet Lietuvas kompetentās iestādes, konstatējot vienai personai paaugstinātu ķermeņa temperatūru, neielaida visu grupu Lietuvā.

 

Lai ierobežotu infekcijas izplatīšanās risku, tika pieņemts lēmums ārzemniekus izmitināt Mežotnes pagastā, Garozā, bijušās Mežotnes internātvidusskolas telpās, nosakot karantīnas režīmu. Sakaņā ar veselības ministres rīkojumu, Bulgārijas pilsoņiem bija aizliegts atstāt šo uzturēšanās vietu, kuras norobežošanu, apsardzi un sabiedriskās kārtības uzturēšanu nodrošināja Valsts policija.

 

 

 

 

 

 

Inga Pinne
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas