Piektdiena, 27. Janvāris, 2023. Ildze, Ilze, Izolde

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Desmit skolas no Bauskas novada reģistrējušās izglītības atbalsta programmā „Savai skolai”


Desmit skolas no Bauskas novada reģistrējušās izglītības atbalsta programmā „Savai skolai”2015.12.09 Komentāri (0) Desmit skolas no Bauskas novada reģistrējušās izglītības atbalsta programmā „Savai skolai”

Izglītības atbalsta programmā „Savai skolai” līdz šim reģistrējušās jau 72% jeb 133 Zemgales reģiona mācību iestādes, lai pavasarī savā īpašumā iegūtu bumbas, mūzikas centrus, printerus, datorus un citas mācību procesa modernizēšanai nepieciešamās lietas.

No Bauskas novada programmai reģistrējusies Bauskas Valsts ģimnāzija, Bauskas 2. vidusskola, Bauskas pilsētas pamatskola, Bauskas sākumskola, Codes pamatskola, Mežgaļu pamatskola, Mežotnes pamatskola, Vecsaules pamatskola, Bauskas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde „Pasaulīte”, Bauskas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde „Zīlīte”.

Laika posmā no šī gada 2.novembra līdz nākamā gada 7.februārim iedzīvotāji par katru pirkumu „Maxima Latvija” veikalos vērtībā virs 7 eiro saņem uzlīmes, ko tālāk var novirzīt sevis izvēlētai izglītības iestādei, lai tā varētu savā īpašumā iegūt kāroto inventāru. Izglītības iestādes izvēlēto inventāru saņems bez maksas.

„Šīs akcijas ietvaros, iedzīvotāji, nemainot savus iepirkumu paradumus, var sniegt būtisku atbalstu absolvētajām vai savu bērnu skolām un bērnudārziem. Tādēļ mums ir liels prieks, ka tik daudz Latvijas mācību iestāžu jau ir reģistrējušās programmai un nospraudušas sev mērķus, kurus novēlam visām skolām arī sasniegt,” norāda „Maxima Latvija” mārketinga vadītāja Zane Kaktiņa.

Izglītības atbalsta programmā „Savai skolai” var piedalīties visas Latvijas pirmsskolas izglītības iestādes, skolas, profesionālās izglītības iestādes jeb arodskolas, kā arī privātie bērnudārzi. Kopumā Latvijā programmai reģistrējušās teju divas trešdaļas jeb 64% Latvijas skolu un bērnudārzu.

Visaktīvāk programmā „Savai skolai” iesaistījušās reģionālās skolas un bērnudārzi jeb 85% no visām reģistrētajām izglītības iestādēm. 51% reģistrēto mācību iestāžu ir reģionu skolas, bet 34% - reģionu bērnudārzi. Zemgales reģionā kopumā izglītības atbalsta programmai reģistrējušās 133 mācību iestādes, no tām 88 skolas un 45 bērnudārzi.

Plašāka informācija par programmu „Savai skolai”, kā arī izglītības iestādēm, kas jau reģistrējušās programmai, pieejama mājas lapā www.savaiskolai.lv. Tajā izglītības iestādes tiek aicinātas arī regulāri atjaunot informāciju par sakrāto uzlīmju skaitu.

Jānis Beseris,
"Maxima Latvija" komunikācijas vadītājs

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas