Svētdiena, 02. Oktobris, 2022. Ilma, Skaidris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Deputāti virza tālākai izskatīšanai Sociālā dienesta attīstības stratēģiju


Deputāti virza tālākai izskatīšanai Sociālā dienesta attīstības stratēģiju2015.12.09 Komentāri (0) Deputāti virza tālākai izskatīšanai Sociālā dienesta attīstības stratēģiju

Sociālo un veselības lietu komitejas sēdē 9.decembrī deputāti lēma par vairākiem būtiskiem jautājumiem. Tika apstiprināta un virzīta tālākai izskatīšanai Finanšu komitejā un domes sēdē Bauskas novada Sociālā dienesta attīstības stratēģija turpmākiem pieciem gadiem. Stratēģijā ietverti ne tikai iestādes turpmākās darbības tuvākie un tālākie uzdevumi, bet arī uz iestādes darba efektivitāti vērstie uzlabojumi struktūrā, veidojot nodaļas.

Deputāti atbalstīja lēmuma projektu par sadarbības turpināšanu ar Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju sociālajam riskam pakļauto ģimeņu ar bērniem atbalstam Bauskas novadā. Pašvaldība iesaistījusies projektā “Ģimeņu stiprināšana un atbalsts Bauskas novadā”, nodrošinot pašvaldības līdzfinansējumu 28% apjomā  17 992 eiro.

Deputāti izskatīja komitejas darba kārtībā iekļauto Slimību profilakses un kontroles centra vēstuli par turpmāku sadarbību veselības veicināšanā. Tika ierosināta un atbalstīta iecere ar nākamo gadu pašvaldībā veidot amata vietu veselības veicināšanas speciālistam, jo ar 2016.gadu Veselības ministrija pašvaldībām solījusi apjomīgus līdzekļus veselības veicināšanas jomā, kas tiks piesaistīti no Eiropas Savienības fondiem. Priekšroka tiks dota tiem novadiem, kuros strādās šādi veselības veicināšanas speciālisti. Šis lēmuma projekts tiks skatīts arī Finanšu komitejas sēdē.

Deputāti atbalstīja SIA “Bauskas zobārstniecības” ārstes Ievas Bērziņas iesniegumu, kurā pausta vēlme nodot pašvaldības uzņēmumu atsavināšanai.

Deputāti konceptuāli atbalstīja iesniegumu, kurā lūgts no pašvaldības līdzekļiem segt skolu zobārstniecības kabinetu izdevumus telpu īrei. Līdz nākamai sēdei jāsagatavo lēmuma projekts, kurā piedāvāts risinājums.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas