Svētdiena, 18. Aprīlis, 2021. Jadviga, Laura

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Deputāti piešķir finansējumu un atbalsta projektu realizāciju


2014.08.20 Komentāri (0) Deputāti piešķir finansējumu un atbalsta projektu realizāciju

Ārkārtas Bauskas novada domes sēdē 20.augustā deputāti lēma par projektu finansiālu atbalstu.

Lai nodrošinātu Bauskas novada pašvaldības izglītības iestāžu izglītojamajiem kvalitatīvu mācību procesu, mūsdienīgu mācību vidi un turpinātu pakāpenisku un plānveidīgu mēbeļu un aprīkojuma atjaunošanu izglītības iestādēs, ir veikti četri iepirkumi: „Mēbeļu piegāde Bauskas novada pašvaldības iestādēm; „Mūzikas instrumentu piegāde; „Mēbeles Bauskas sākumskolai; „Aprīkojuma piegāde Bauskas novada izglītības iestādēm. Kopējā piedāvātā līgumcena ir EUR 58 948,15.

Lai Bauskas novada pašvaldības izglītības iestādēm iegādātos mēbeles un aprīkojumu, deputāti lēma ņemt aizņēmumu Valsts kasē EUR 58 948 apmērā. 

Pēdējais termiņš, kad izglītības iestādes saņems aprīkojumu un mēbeles, ir septembra beigas, taču, iespējams, ka daļu būs iespējams saņemt ātrāk. Klātesošie skolu direktori atzina, ka tas sagādāšot nelielas neērtības, taču mācību gada uzsākšanu netraucēs.

Deputāti lēma par aizņēmumu Sporta ielas Bauskā seguma rekonstrukcijai.

Ir izstrādāts Sporta ielas seguma rekonstrukcijas projekts. Lai nodrošinātu projekta īstenošanu, veikts iepirkums „Sporta ielas rekonstrukcija”. Saskaņā ar iepirkuma komisijas 2014.gada 13.augusta lēmumu līguma slēgšanas tiesības piešķirtas SIA „MI -2”, plānotā līguma summa ir  EUR 102 405 (t.sk. PVN). Izmaksas par Sporta ielas seguma rekonstrukcijas autoruzraudzību sastāda EUR 43,04. 

Kopējās Sporta ielas seguma rekonstrukcijai plānotās izmaksas ir EUR 102 448,04. Darbu veikšanai nepieciešamais finansējums 20 % jeb EUR 20 490 apmērā tiks nodrošināts no Bauskas novada pašvaldības 2014.gada budžeta līdzekļiem un EUR 81 958 no aizņēmuma Valsts kasē.


Lelde Podniece – Jostmane,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas