Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Deputāti novada domes sēdē apstiprina jauno sporta centra “Mēmele” vadītāju


2015.11.27 Deputāti novada domes sēdē apstiprina jauno sporta centra “Mēmele” vadītāju

Bauskas novada pašvaldības iestādes "Sporta centrs "Mēmele"" vadītāja amatam izraudzīta trenere un skolotāja Līga Rimševica.

Konkursā uz iestādes vadītāja amatu bija pieteikušies septiņi pretendenti. Izvērtējot iesniegtos dokumentus, trīs no viņiem aicināja uz pārrunām. Uzklausot pretendentus, izvērtēšanas komisija par piemērotāko šim amatam atzina L. Rimševicu. Jaunajai direktorei noteikts trīs mēnešu pārbaudes laiks no 2015.gada 1.decembra līdz 2016.gada 29.februārim. Mēnešalga pārbaudes laikā būs 889 eiro, tam beidzoties – 1046 eiro.

“Prieks, ka esat mani izvirzījuši. Esmu gatava sākt strādāt atbildīgi un kvalitatīvi veikt pienākumus,” deputātiem apstiprina L. Rimševica. Līdz šim viņa strādāja par sporta skolotāju Bauskas sākumskolā, kā arī par basketbola treneri Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolā.

Sporta centru “Mēmele” līdz šim vadīja Zintis Alksnis. Augustā viņš iesniedza atlūgumu un no darba aizgāja.

Domes sēdē deputāti vienbalsīgi atbalstīja, ka nākamos septiņus gadus Bauskas novadā sadzīves atkritumu savākšanu, tai skaitā dalīto savākšanu, pārvadāšanu, pārkraušanu un uzglabāšanu veiks pašvaldības kapitālsabiedrība “Vides Serviss”.

Uzņēmuma valdes loceklis Egils Pukinskis informēja, ka šī gada decembrī beigsies termiņš deleģējuma līgumam, kuru pašvaldība bija noslēgusi ar kapitālsabiedrību par atkritumu apsaimniekošanu Bauskas novadā. E.Pukinskis skaidroja, ka uzņēmums iesaistījies projektā, kura atbalstīšanas gadījumā Bauskas novadā ievērojami uzlabosies atkritumu apsaimniekošanas un šķirošanas kvalitāte. Viņš apsolīja, ka atbalstīšanas gadījumā iedzīvotāji no nākamā gada 1. janvāra par pakalpojumu maksās par 4% lētāk.

Tika atbalstīta arī iecere labiekārtot ielu vingrošanas laukumu un izbūvēt tāllēkšanas bedri Bauskas stadionā. Sporta centra “Mēmele” galvenā speciāliste Inga Ūbele finanšu komitejas sēdē jau stāstīja, ka papildu tāllēkšanas bedre nepieciešama, lai treniņos neizmanto galveno sacensību bedri un, organizējot sacensības, veicinātu to norisi. Savukārt ielu vingrošanas laukums tiek intensīvi izmantots. Esošais segums no grants ir nolietojies, uz tā iespējams gūt traumas. Vingrošanas laukumā paredzēts izveidot smilšu segumu ar pamatnes izbūvi. Iepirkuma rezultātā līguma slēgšanas tiesības izcīnīja SIA “Vides Serviss” ar līgumcenu 4252,85 eiro.

Novembrī Ceraukstes pagasta Mūsas ciemā pārcēla bibliotēku uz jaunām telpām. Ceraukstes pagasta pārvaldes vadītājs Viesturs Janševskis lūdza piešķirt papildu līdzekļus signalizācijas ierīkošanai. Iepirkuma rezultātā līguma slēgšanas tiesības piešķirtas uzņēmumam SIA „Ar Bo” par summu 1569,82 eiro ar pievienotās vērtības nodokli.

Pēc spraigām diskusijām deputātu vairākums nolēma ar nākamā gada 1.janvāri izveidot jaunu amata vietu Bauskas muzeja struktūrvienībā “V.Plūdoņa muzejs”. Muzeja direktore Baiba Šulce stāsta, ka muzeja pašreizējie speciālisti ir pārāk noslogoti, lai viņiem uzticētu izpētes darbu par V. Plūdoņa dzīvi, daiļradi un dzimtu citos muzejos, arhīvos un bibliotēkās jaunas ekspozīcijas izveidei. Muzejā ekspozīcija pēdējo reizi mainīta 1989.gadā. Lai to atjaunotu, ir jāiegulda darbs vismaz gada garumā.

Jaunā muzeja speciālista mēnešalga būs 543 eiro. Par sagatavoto lēmumprojektu balsoja Raitis Ābelnieks, Alvis Feldmanis, Raimonds Žabovs, Uldis Kolužs, Jānis Rumba, Solvita Jirgensone, Inita Nagņibeda, Daira Jātniece, Voldemārs Čačs. Pret – Aivija Kursīte, Mārīte Ķikure, atturējās – Aleksandrs Novickis, Mārtiņš Ružā, Juris Landorfs, Vera Grigorjeva.

Domes sēdē tika atbalstīts lēmums projekts par darba grupas izveidi pansionāta “Derpele” pārcelšanai uz Mežotnes internātvidusskolas telpām. Tās uzdevums būs sagatavot nepieciešamo būvdarbu apjomus telpu piemērošanai pansionāta vajadzībām, sagatavot finanšu aprēķinus un iesniegt tos nākamā gada budžeta pieprasījumā, izvērtēt pansionāta personāla turpmāko noslogojumu u.c. uzdevumi.

Darba grupā strādās Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alvis Feldmanis, Bauskas novada administrācijas Saimnieciskās nodaļas nekustamā īpašuma vecākais speciālists Aldis Kapkalns, Sociālā dienesta vadītāja Iveta Kubliņa, Vispārējā tipa pansionāta „Derpele” sociālā darbiniece Tija Lauciņa, Bauskas novada administrācijas Ekonomikas un finanšu nodaļas vadītāja vietniece Sarmīte Oļehnoviča, Mežotnes internātvidusskolas direktore Dace Peņķe, pašvaldības izpilddirektora vietniece Ineta Ruhocka, Vispārējā tipa pansionāta „Derpele” direktore Inta Savicka, Bauskas novada administrācijas Saimnieciskās nodaļas vadītājs Mārtiņš Vilciņš. Darba grupā plānots iekļaut arī Sociālo un veselības lietu komitejas vadītāju Juri Landorfu.

Pirmais starpziņojums darba grupai jāsagatavo līdz 2016.gada 22. janvārim.

Pirmdien, 30. novembrī, pašvaldības mājaslapā www.bauska.lv būs pieejams 26.novembra domes sēdes audioieraksts. 

 

Zane Gorškova,
sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Citas ziņas