Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Deputāti lemj par līdzfinansējuma piešķiršanu 18.Kantrimūzikas festivālam Bauskā


Deputāti lemj par līdzfinansējuma piešķiršanu 18.Kantrimūzikas festivālam Bauskā 2016.01.22 Komentāri (0) Deputāti lemj par līdzfinansējuma piešķiršanu 18.Kantrimūzikas festivālam Bauskā

Finanšu komitejas sēdē deputāti nolēma atbalstīt 18.Kantrimūzikas festivālu ar 7 000 eiro līdzfinansējumu, paredzot, ka pašvaldības piešķirtais finansējums izlietojams līnijdeju pasākuma nodrošināšanai – deju grīdas nomai, skatuves un skaņas iekārtu nomai –, pasākuma apsardzes un apdrošināšanas izdevumu samaksai, teritorijas uzkopšanai, kā arī mākslinieku aviobiļešu iegādei. 

SIA “Country mūzikas aģentūras” pārstāvis Mārtiņš Ruža stāsta, ka uz festivālu ir uzaicināts baušķenieks Edvīns Zariņš ar grupu “Dakota”, grupa “Klaidonis”, “Sestā Jūdze”, “Jauna diena”, “Tequila”, Aivars Birzmalis, Mārtiņš Jātnieks un citi. Pārrunas norit ar grupām Lietuvā un Igaunijā. 

Uz festivālu ir ielūgts viesmākslinieks Wayne Law no Austrālijas ar pavadošo grupu no Francijas un Nīderlandes grupa “Dutch Eagles”. 

Festivālā ir iecerēts veidot plašu programmu līnijdejotājiem, kurā piedalīsies dejotāji no visām Baltijas valstīm. Saglabāsies arī līdz šim iedibinātās tradīcijas – aktivitātes pie lielveikala “Rimi”, sadarbība ar vietējiem uzņēmējiem un citas. 

Zane Gorškova
Sabiedrisko attiecību speciāliste   

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas