Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Deputāti lemj par Bauskas novada stipendiju piešķiršanu


Deputāti lemj par Bauskas novada stipendiju piešķiršanu2017.03.15 Komentāri (0) Deputāti lemj par Bauskas novada stipendiju piešķiršanu

Sociālo un veselības lietu komitejas sēdē 15.martā deputāti atbalstīja un virzīja izskatīšanai Finanšu komitejā lēmuma projektu par saistošajiem noteikumiem „Par Bauskas novada stipendiju piešķiršanu”.  Šie saistošie noteikumi nosaka kārtību, kādā tiek piešķirta pašvaldības stipendija rezidentūras studentiem. Šādas stipendijas piešķiršana veicinās kvalificētu speciālistu piesaisti Bauskas novadam un iedzīvotājiem nodrošinās kvalificētu veselības aprūpi. Šādu saistošo noteikumu pieņemšana veicinās pašvaldības autonomās funkcijas – veselības aprūpes pieejamības nodrošināšana pašvaldības administratīvajā teritorijā – izpildi. Stipendiju plānots piešķirt no jaunā mācību gada. Tās apjoms mēnesī – viena valstī noteiktā minimālā mēnešalga.

Deputāti atbalstīja lēmuma projektu par līdzekļu piešķiršanu biedrības „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” Bauskas nodaļai projektu īstenošanai gada garumā. Lēmuma projektā plānots piešķirt 711 eiro, bet no citiem avotiem biedrība piesaistījusi vēl papildu 511 eiro. Biedrība plānojusi organizēt Lieldienu un Ziemassvētku pasākumu, ekskursiju uz Lietuvu un Starptautiskās Multiplās sklerozes dienas atzīmēšanas pasākumu. Biedrībā reģistrēti 26 dalībnieki.

Atbalstu guva arī lēmuma projekts par līdzekļu piešķiršanu invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrībai „Bauska” dažādu aktivitāšu īstenošanai gada laikā. Projekts veicinās cilvēku ar īpašām vajadzībām integrāciju sabiedrībā, dodot iespēju cilvēkiem ar dažādām saslimšanām piedalīties kultūras un sporta pasākumos. Kopējā atbalsta summa no pašvaldības ir 700 eiro. Plānots sadraudzības sporta pasākums Radvilišķos, Ziemassvētku pasākums un dalība Gada sportista pasākumā.

Deputāti atbalstīja un tālākai izskatīšanai virzīja lēmuma projektu par nolikuma „par krīzē nonākušu personu īslaicīgu izmitināšanu pašvaldībai piederošās dzīvojamās telpās Kūdra 1-8, Vecsaules pagastā, Bauskas novadā atzīšanu par spēku zaudējušu, jo minētā dzīvojamā platība tiek nodota atsavināšanai.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas