Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Deputāti atliek lēmuma pieņemšanu par „Joker LTD” iesniegumu


2015.05.14 Komentāri (0) Deputāti atliek lēmuma pieņemšanu par „Joker LTD” iesniegumu

Vides un attīstības komitejas sēdē 14.maijā deputāti virzīja izskatīšanai Finanšu komitejas sēdē lēmuma projektu par finansējumu 6376 eiro apjomā apkures akumulatora uzstādīšanai Mežotnes pagasta Garozas ciemā. Lai nodrošinātu ekonomisku un drošu granulu apkures katla ekspluatāciju, katlumājā nepieciešams uzstādīt apkures sistēmas ūdens akumulatoru.

Deputāti lēma pozitīvi par līdzekļu piešķiršanu apkures katla nomaiņai arī Grenctāles kultūras namā. Šim mērķim nepieciešami 12 912,99 eiro. Lēmuma projekts vēl tiks skatīts arī Finanšu komitejas sēdē.

Deputāti atbalstīja lēmuma projektu par patapinājuma līguma termiņa pagarināšanu uz vienu gadu ar SIA „Tunkūni” Tunkūnu ciema ūdensapgādes nodrošināšanai.

Izskatīšanai Finanšu komitejas sēdē tika virzīts lēmuma projekts par SIA „Zemgales Eko” reorganizāciju. Tiek lemts par publiski privātās kapitālsabiedrības SIA „Zemgales Eko” reorganizāciju ar sadalīšanas metodi, nododot daļu SIA „Zemgales Eko” mantas iegūstošajai kapitālsabiedrībai SIA „Vides serviss”. Bauskas novada pašvaldībai reorganizējamā SIA „Zemgales Eko” pieder 28% no pamatkapitāla.

Deputāti atbalstīja lēmuma projektu par finansējuma piešķiršanu apkures sistēmas izbūvei Vecsaules pagastmājā.  Apkures sistēmas izbūvei nepieciešamo līdzekļu apjoms ir 16 820,33 eiro.

Deputāti nepieņēma lēmumu par apgrozāmo līdzekļu piešķiršanu SIA „Īslīces ūdens” finansiālā stāvokļa normalizēšanai un uzņēmuma maksātnespējas nepieļaušanai. Tomēr konceptuāli vienojoties lēmums tika virzīts izskatīšanai Finanšu komitejas sēdē.

Juridiskās nodaļas vadītājs Modris Mākulēns deputātus iepazīstināja ar SIA „Joker LTD” iesniegumu, kurā lūgts izsniegt atļauju sporta totalizators un derību likmju pieņemšanas vietas atvēršanai. Tā kā lēmuma sagatavošanai un izskatīšanai domes sēdē  nav iesniegti visi nepieciešamie dokumenti, jautājuma izskatīšana ir atlikta.

Andra Matuļenko,

sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas