Pirmdiena, 06. Februāris, 2023. Dace, Dārta, Dora

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Deputāti atbalsta vasaras nometņu organizēšanu skolas vecuma bērniem


Deputāti atbalsta vasaras nometņu organizēšanu skolas vecuma bērniem2017.05.10 Komentāri (0) Deputāti atbalsta vasaras nometņu organizēšanu skolas vecuma bērniem

Sociālo un veselības lietu komitejā 10.maijā deputāti izskatīja lēmuma projektu par Sociālā dienesta nometņu darbības saskaņošanu. Kopumā šovasar Sociālais dienests organizēs četras nometnes – divas diennakts nometnes Pamūšas speciālās internātpamatskolas telpās un divas dienas nometnes Bauskas Sociālā dienesta telpās. Šis lēmuma projekts tika virzīts izskatīšanai Finanšu komitejas sēdē.

Deputāti atbalstīja līdzekļu piešķiršanu diviem nevalstisko organizāciju sociālajiem projektiem. Biedrībai „Ābulis” vasaras aktivitāšu organizēšanai. Projekta mērķi ir – kopīgas aktivitātes, veicinot jauniešu un bērnu invalidu un viņu ģimenes komunikāciju un gūt jaunus iespaidus, tādejādi paplašinot redzesloku. Projekta galvenais uzdevums ir turpināt sniegt atbalstu ģimenēm, kuras aprūpē bērnu vai jaunieti ar intelektuālas attīstības traucējumiem, psihiskām saslimšanām un fiziskiem traucējumiem, lai tas varētu izrauties no ikdienas rūpēm, lai iegūtu jaunas prasmes un iemaņas, lai iespēju robežās gūtu jaunas, pozitīvas emocijas un paplašinātu savu redzesloku. Biedrības aktivitāšu īstenošanai plānots piešķirt 700 eiro. Biedrības pašu finansējums – 500 eiro.

Arī sieviešu invalīdu biedrības „Bauskas novada Aspazijas” iesniegtā projekta aktivitātes plānots atbalstīt ar 700 eiro lielu līdzfinansējumu. Biedrība plānojusi aktivitātes, kas saistītas ar jaunu rokdarbu iemaņu apgūšanu, materiālu iegādi, citu novadu domubiedru uzņemšanu Bauskā u.c.. Biedrība projektā piedalās ar līdzfinansējumu 250 eiro apmērā.

Deputāti tālākai izskatīšanai virzīja lēmuma projektu par atbalstu Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas (2014-2020)  projektam, kura ietvaros plānota sadarbība ar Pasvales pašvaldību Lietuvā un paredzēts iegādāties specializēto aprīkojumu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī organizēt apmācības viņu tuviniekiem. Kopējais projekta finansējums ir 80 000 eiro, pašvaldības līdzfinansējums – 10%.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas