Svētdiena, 16. Maijs, 2021. Edijs, Edvīns

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Deputāti atbalsta tradicionālās 5.klašu viktorīnas „Esi gudrs – būsi vesels” organizēšanu arī nākamgad


Deputāti atbalsta tradicionālās 5.klašu viktorīnas „Esi gudrs – būsi vesels” organizēšanu arī nākamgad2016.11.10 Komentāri (0) Deputāti atbalsta tradicionālās 5.klašu viktorīnas „Esi gudrs – būsi vesels” organizēšanu arī nākamgad

Sociālo un veselības lietu komitejā 9.novembrī deputāti atbalstīja un virzīja tālākai izskatīšanai Finanšu komitejas sēdē lēmuma projektu par līdzekļu paredzēšanu pašvaldības nākamā gada budžetā SIA „Zemgales Mutes veselības centrs” organizētajam pasākumam, viktorīnai novada 5.klašu audzēkņiem „Esi gudrs – būsi vesels”.  Tradicionālā pasākuma organizēšanai tiks ieplānoti  899 eiro. Par šiem līdzekļiem pasākuma organizatori paredzējuši sagādāt balvas pasākuma dalībniekiem un pedagogiem, algot pasākuma vadītāju, kā arī bērniem organizēt nelielu cienastu.

Deputāti izskatīja arī Bauskas novada Sociālā dienesta sagatavotos lēmuma projektus par grozījumu veikšanu Sociālā dienesta nolikumā, kā arī par Ģimeņu atbalsta nodaļas reglamenta saskaņošanu. Pēc diskusijām, deputāti vienojās, ka abus lēmuma projektus nepieciešams papildināt un atbilstoši sagatavot līdz Finanšu komitejas sēdei 17.novembrī.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas