Otrdiena, 07. Februāris, 2023. Nelda, Ričards, Rihards, Rišards

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Deputāti atbalsta novada ūdens motosportistu dalību Eiropas un pasaules līmeņa sacensībās


Deputāti atbalsta novada ūdens motosportistu dalību Eiropas un pasaules līmeņa sacensībās2017.05.11 Komentāri (0) Deputāti atbalsta novada ūdens motosportistu dalību Eiropas un pasaules līmeņa sacensībās

Izglītības kultūras un sporta lietu komitejā 10.maijā deputāti atbalstīja un virzīja tālākai izskatīšanai Finanšu komitejas sēdē lēmuma projektu par finansējuma piešķiršanu Bauskas novada ūdens motosporta kluba „Mēmeles sports” sportistiem 250 eiro apmērā samaksai par licencēm dalībai Latvijas čempionātā.

Deputāti atbalstīja lēmuma projektu arī par finansējuma piešķiršanu Bauskas novada sportistiem dalībai pasaules un Eiropas ūdens motosportā „Formula Future” laivu klasē. Lēmuma projektā paredzētā finansiālā atbalsta summa ir 2196 eiro.

Deputāti atbalstīja un virzīja izskatīšanai domes sēdē lēmuma projektu par M.Šulces atbrīvošanu no profesionālās ievirzes izglītības iestādes „Bauskas Mākslas skola” direktora amata. Šādu vēlmi M.Šulce izteikusi savā iesniegumā pašvaldībai.

Deputāti atbalstīja lēmuma projektu par Bauskas sākumskolas organizētās skolēnu vasaras nometnes „Taurenītis” darbību. Nometne skolēniem vecumā no 6-7 gadiem notiks pirmajās divās jūnija nedēļās. Kopumā nometnē varēs piedalīties 42 bērni, dalības maksa vienam bērnam – 20 eiro. Nometnes vadītāja Līga Rimševica.

Tika saskaņota arī Bauskas 2.vidusskolas organizētās vasaras nometnes „Spārīte” darbība šovasar no 14.līdz 18.augustam. Šajā nometnē piedalīsies kopumā 48 bērni vecumā no 6-7 gadiem, nometnes vadītāja Kristīne Hutornaja. Dalības maksa nav plānota.

Deputāti pēc būtības atbalstīja lēmuma projektu un tā tālāku virzību par grozījumiem Bauskas novada domes 2013.gada 26.septembra lēmumā „Par Bauskas novada pašvaldības iestāžu maksas pakalpojumu cenrāžu apstiprināšanu”, kurā plānots iekļaut arī topošā Bauskas baseina pakalpojumu izmaksas.

Pēc būtības tika atbalstīts un virzīts tālākai izskatīšanai arī lēmuma projekts par grozījumiem Bauskas novada domes 2016.gada 24.novembra lēmumā „Par izglītības iestāžu no pašvaldības budžeta finansēto darbinieku amatu sarakstiem”, kurā tiktu iekļautas amata vienības Bauskas baseina darbības nodrošināšanai. Paredzēts, ka šo abu lēmuma projektu detalizētai izstrādāšanai deputāti sanāks atsevišķā tikšanās reizē.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas