Sestdiena, 22. Janvāris, 2022. Austris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Deputāti atbalsta līdzekļu piešķiršanu dalībai starptautiskos pasākumos


Deputāti atbalsta līdzekļu piešķiršanu dalībai starptautiskos pasākumos2016.09.15 Komentāri (0) Deputāti atbalsta līdzekļu piešķiršanu dalībai starptautiskos pasākumos

Apvienotajā Sociālo un veselības lietu un Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē 14.septembrī deputāti skatīja vairākus lēmuma projektus par dažādiem jautājumiem.

Tika izskatīts Latvijas Sarkanā Krusta Bauskas nodaļas iesniegtais projekts par līdzekļu piešķīrumu no pašvaldības budžeta pasākuma organizēšanai daudzbērnu ģimenēm. Deputāti pēc būtības atbalstīja sagatavotā lēmuma projekta tālāku virzību, nosakot veikt sagatavotajā projektā vairākas būtiskas izmaiņas, lai iesniegtais projekts atbilstu pašvaldības izdotajiem normatīvajiem aktiem.

Deputāti atbalstīja lēmuma projektu par grozījumu veikšanu nolikumā „Par Bauskas novada pašvaldības apbalvojumiem”. Grozījumi paredz, ka augstāko pašvaldības apbalvojumu varēs pasniegt ne tikai novada svētkos, kā tas bija iepriekš, bet arī citos svētkos.

Deputāti atbalstīja un virzīja izskatīšanai Finanšu komitejas sēdē lēmuma projektu par 500 eiro piešķiršanu Igoram Slakteram dalībai Pasaules  čempionātā brīvajā cīņā veterāniem, kas oktobrī norisināsies Polijā.

Tika atbalstīts arī lēmuma projekts par līdzekļu (500 eiro) piešķiršanu jaunajai dziedātājai Martai Mengotei dalībai starptautiskā  konkursā „Baltic talents- 2016”, kas notiks 2016.gada 23.decembrī Tiberias pilsētā Izraēlā. M.Mengote šogad bijusi arī laureāte pašvaldības organizētā jauno solistu konkursā „Bauskas balsis”.

Deputāti virzīja tālākai izskatīšanai Finanšu komitejas sēdē lēmuma projektu par grozījumiem Bauskas novada domes 2016.gada 28.janvāra lēmumā „Par Bauskas novada pašvaldības izglītības iestāžu izcenojumu apstiprināšanu pašvaldību savstarpējiem norēķiniem”. Izdarīti grozījumi, atbilstoši izglītojamo skaitam izglītības iestādēs.

Tika izskatīts lēmuma projekts par profesionālās ievirzes izglītības iestāžu vadītāju, vadītāju vietnieku, pedagogu un interešu izglītības iestāžu vadītāju atalgojuma noteikšanu. Deputāti nobalsoja par grozījumu izdarīšanu sagatavotajā lēmuma projektā, nenosakot atalgojuma piesaisti nostrādātajam darba stāžam.

Deputāti diskutēja arī par pašvaldības iestādes „Bauskas Kultūras centrs” iesniegumu, kurā izteikts priekšlikums, kā Bauskā saglabāt iespēju organizēt gleznošanas nodarbības, ko agrāk darīja biedrība „Meistars Gothards”. Šī jautājuma risināšanai deputāti vienojās par darba sanāksmes organizēšanu 19.septembrī.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas