Otrdiena, 07. Februāris, 2023. Nelda, Ričards, Rihards, Rišards

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Deju koncerts “"Vēlreiz" Meteņos"


Deju koncerts “2020.02.18 Komentāri (0) Deju koncerts “"Vēlreiz" Meteņos"

Bauskas Kultūras centrā 22. februārī plkst. 15.00 deju koncertā “"Vēlreiz” Meteņos" uzstāsies četri dažādi deju kolektīvi, kurus vieno nosaukums “Vēlreiz”, kopīgi iezīmējot vienus no latviešu gadskārtu svētkiem – Meteņus – brīdi, kad īsās ziemas dienas paliek garākas un laiks sāk griezties uz pavasara pusi. 

Šogad uz kopīgo sadanci aicina Bauskas Kultūras centra Eiropas deju kopa “Vēlreiz” – senioru dāmu kolektīvs, kas izpilda dažādu žandru dejas, klasiskās tautu dejas repertuāru papildinot ar balles dejām – valsi, rumbu un ča-ča-ča. Šo tradīciju – saturēt kopā deju kolektīvus, kam nosaukums ir “Vēlreiz”, iedibināja pērn, kad Tukuma senioru deju grupa “Vēlreiz” sasauca savus vārdabrāļus vienkopus kopīgā koncertā. Arī šogad kolektīvs uzstāsies ar trīs savām izraudzītām dejām, enerģiskā Valda Drunka vadībā. Koncerta programmu papildinās vēl divi deju kolektīvi ar nosaukumu “Vēlreiz” - Alsviķu kultūras nama senioru deju kolektīvs ar vadītāju Ilzi Līviņu un Ventspils vidējās paaudzes mūsdienu deju kolektīvs ar vadītāju Everitu Panfiļonoku. Kaut arī visus vieno kopīgs nosaukums, deju izpildījums būs atšķirīgs, gan pēc stila, gan pēc žanra, atbilstoši kolektīva sastāvam un paaudzei.

 

Vadītāja Inese Smilškalne Bauskas Kultūras centra senioru deju kopu “Vēlreiz” vada jau kopš 2011. gada un nākošgad kolektīvs svinēs 10 gadu jubileju. Viņa atzīst, ka dalībnieku vēlme dejot nepazūd, pamatsastāvs kopš dibināšana nav mainījies, tieši pretēji, ar katru gadu skaits pieaug un nu jau kolektīvā dejo 22 dāmas. Mēs esam kolektīvs no Latvijas dienvidiem un mūsu tempermentu atvēsina vien tuvie Lietuvas ziemeļi, ar smaidu sejā Inese raksturo savu deju kolektīvu.

 

Ieeja koncertā bez maksas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Lelde Feldmane - Zajarska
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Bauskas Kultūras centrs
www.kultura.bauska.lv

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas