Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Deju kolektīvu koncerts “Tie bij’ lieli dancotāji”


Deju kolektīvu koncerts “Tie bij’ lieli dancotāji”2020.02.06 Komentāri (0) Deju kolektīvu koncerts “Tie bij’ lieli dancotāji”

Bauskas Kultūras centrā 8. februārī plkst. 18.00 notiks ikgadējais Latvijas Tautas deju koncerts “Tie bij’ lieli dancotāji”, kas ir veltīts vidējās paaudzes deju kolektīvu kopīgai sadancošanai.

Sadanča “Tie bij’ lieli dancotāji” galvenais mērķis ir pilnveidot kolektīvu dejošanas prasmes un iemaņas kopīgos sadraudzības koncertos un sniegt tradicionāli labāko deju izpildījumu skatītājiem.

Šogad koncertā uzstāsies Jaunolaines kultūras nama VPDK “Viducis”,  Stopiņu novada VPDK “Stopiņš”, Garkalnes novada VPDK “Madara”, Rundāles novada VPDK “Rundāle”, Bauskas pilsētas pamatskolas 5.-9. klašu deju kolektīvs “Ganiņi”, kā arī divi Bauskas Kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvi “Mēmele” un  “Biguļi”. Pirmo reizi šajā koncertā piedalīsies deju ansamblis no Jelgavas novada VPDK “Svēte”, ko šogad ir sākusi vadīt pieredzes bagātā, vairāku deju kopu repetitore Santa Zemīte.

“Šogad ir “Biguļu” 40. jubilejas gads, kur uz sadraudzības koncertu tiek aicināti draugu kolektīvi, jo jubilejas koncertā, kas notiks 2. maijā Bauskas Kultūras centrā, piedalīsies tikai kolektīvi, kas ir saistīti ar “Biguļiem”,” stāsta Santa Zemīte, VPDK “Biguļi” vadītāja, koncerta organizētāja. Viņa atzīmē, ka sadraudzības koncerti notiek jau kopš viņa vada deju kolektīvu “Biguļi”, kas ir jau 7 gadu pēc kārtas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avots: kultura.bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas