Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023. Pārsla, Tīna, Valentīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Dambja ielā labiekārtota atpūtas vieta un uzlabots skatu laukums


Dambja ielā labiekārtota atpūtas vieta un uzlabots skatu laukums2019.05.20 Komentāri (0) Dambja ielā labiekārtota atpūtas vieta un uzlabots skatu laukums

Projekta „Publisko ūdeņu vides pieejamības nodrošināšana Bauskas pilsētā” mērķis ir esošās infrastruktūras atjaunošana un teritorijas labiekārtošana publisko ūdeņu vides pieejamības nodrošināšanai Dambja ielā, lai veicinātu nozīmīga dabas mantojuma saglabāšanu un ilgtspējīgu attīstību Bauskas novadā.

Teritorija Dambja ielā 2, Bauskā tika labiekārtota, nodrošinot vides pieejamību cilvēkiem ar īpašam vajadzībām atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Izbūvēta ērta atpūtas vieta ar dažādu aktivitāšu iespējām iedzīvotājiem un pilsētas viesiem, kā arī izveidota ērta un droša piekļūšana pie Mēmeles upes, ar laipu uz laivu piestātni-pontonu. Projektā uzlabota atpūtas vietas funkcionalitāte, labiekārtotas esošās un izveidotas jaunas funkcionālās zonas, uzlabots skatu laukums virzienā uz Bauskas pili, bērnu rotaļu laukums, radot labvēlīgus apstākļus Bauskas iedzīvotājiem un viesiem brīvā laika pavadīšanai. Gar skatu laukumu un rotaļu laukumu uzstādīts norobežojums, kas pēc arhitektes Sandras Smolijas ieceres būtu labs piedāvājums jaunlaulāto piekaramo atslēgu pieslēgšanas vietai.

Vasarā atpūtas laukums tiks papildināts ar gabiona elementiem - soliem un galdiem, tas ir ar metāla armatūras metinātām konstrukcijām, kas pildītas ar akmens šķembām.

Iedzīvotāji ir aicināti atpūtas laukumu lietot saudzīgi un atbildīgi, lai kopīgiem spēkiem paveiktais kalpotu ilgāk un priecētu gan pašu cilvēkus, gan viesus.

Būvdarbi laukuma labiekārtošanai tika uzsākti 2018.gada oktobrī. Būvdarbus veica SIA „UNI RL”, reģ.Nr.40003387899. Būvuzraudzību veica SIA „BaltLine Globe”, reģ. Nr.40003780856.

Projekta kopējās izmaksas ir 131 043 eiro, no tām Latvijas vides aizsardzības fonda finansējums 38 885 eiro, Bauskas novada pašvaldības līdzfinansējums 92 158 eiro.

Ilze Munda, projektu vadītāja

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas