Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Codes pamatskolā jauni āra trenažieri un Zaļā klase


Codes pamatskolā jauni āra trenažieri un Zaļā klase2018.09.04 Komentāri (0) Codes pamatskolā jauni āra trenažieri un Zaļā klase

Gaidot Latvijas simtgadi, visā valstī notiek dažādi ģimeņu atbalsta pasākumi, jo valsti veido iedzīvotāji un katra iedzīvotāja saknes sākas  ģimenē. Cik stipras būs mūsu ģimenes, tik stipra būs mūsu valsts. Ar mērķi sniegt atbalstu Codes pamatskolas tuvumā dzīvojošām ģimenēm ar bērniem, dot iespēju saturīgi pavadīt laiku jauniešiem, aktivizēt Codes pamatskolas skolēnu ģimenes kopīgai sadarbībai, Codes pamatskola pavasarī piedalījās Valsts Reģionālās attīstības aģentūras rīkotajā Ģimeņu atbalsta projektu konkursā. Sagatavotais projekts „Lielas rokas, mazas rokas – visām kopā darbi sokas” saņēma finansējumu projekta īstenošanai. Projektā paredzēto aktivitāšu īstenošanai Valsts Reģionālās attīstības aģentūra piešķīra EUR 12659.00, Bauskas novada pašvaldības līdzfinansējums – EUR5687.59.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šobrīd ir pabeigusies projektā plānotā būvniecība. Skolas teritorijā ir uzstādīti daudzveidīgi un plaši izmantojami āra trenažieri, kas ir kļuvuši populāri jauniešu vidū jau ar pirmo uzstādīšanas dienu, ir uzstādīta nojumīte – zaļā klase un papildināts bērnu rotaļlaukums.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31.augustā tika aizvadīts jauks un sirsnīgs Ģimeņu dienas pasākums kurā atklāja jaunos rotaļu elementus un āra trenažierus. Šo pasākumu noorganizēt skolas kolektīvam palīdzēja Bauskas novada Jaunatnes lietu speciāliste Liene Rotberga kopā ar jauniešiem, kā arī nevalstiskās organizācijas „Esam līdzās” un „Codes Malēji”. Šajā dienā piedalījās bērni kopā ar saviem vecākiem u n pedagogiem. Bija iespēja laiku pavadīt interesantās sporta nodarbēs, izbaudīt atrakciju priekus, baudīt launadziņu un satikt vasarā neredzētus draugus pavisam īsi pirms skolas sākuma.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vēl projektā (oktobrī, Rudens brīvdienās) paredzēta Ģimeņu nometne bērniem no daudzbērnu ģimenēm kopā ar vecākiem. Nometnes noslēgumā plānota Ģimeņu ekskursija uz Rīgas Zooloģisko dārzu.

 

Laila Jurcika, 
Codes pamatskolas direktore

Andra Matuļenko, 
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas