Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Codes pagasta jaunieši viesojas z/s “Vaidelotes”


Codes pagasta jaunieši viesojas z/s “Vaidelotes”2018.07.25 Komentāri (0) Codes pagasta jaunieši viesojas z/s “Vaidelotes”

Piektdien, 20. jūlijā Codes pagasta jauniešiem bija iespēja doties pārgājienā uz z/s “Vaidelotes”. Spītējot lielajam vasaras karstumam, jauniešiem paredzētais maršruts bija no Jauncodes bibliotēkas līdz Guntu ciemam uz z/s “Vaidelotes”. Gājiena laikā uz “Vaidelotēm” jaunieši iepazinās tuvāk ar saviem vienaudžiem. Jaunieši bija sadalīti divās komandās, kur katrai komandai bija jāpilda savs uzdevums. Pasākuma noslēgumā, kad vajadzēja prezentēt katras komandas uzdevumus, abas komandas bija līdzvērtīgi stipras. Komandās bija gan jaunākie, gan vecākie Codes pagasta jaunieši, kas iztrurēja visu pārgājiena maršrutu.

 

Codes pagasta jauniete Renāte atzina: “Vasarā noteikti ir jaizmanto iespēja piedalīties dažādās sporta aktivitātēs. Manuprāt, šādi pasākumi būtu jātaisa biežāk. Noteikti piedalīšos arī nākošajās aktivitātēs. Jāņem viss, ko Tev dod!”

 

Pārgājiena galapunktā mūs laipni uzņēma z/s “Vaidelotes” saimniece Daira Jātniece. Saimniece pastāstīja par savu saimniecību un pēc tam jauniešiem bija iespēja mācīties gatavot pīrāgus. “Mūsdienās pīrāgu gatavošanas māksla jau ir retums, bet “Vaidelotēs” mēs varējām, gan izcept, gan notiesāt savu pīrādziņu”, stāsta Kristers no Jauncodes.

Vēlamies pateikties z/s “Vaidelotes” saimniecei Dairai Jātniecei par atbalstu un atsaucību!

 

Codes pagasta jaunieši veido idejas Jauncodes bibliotēkā. Ja arī Tev, jaunieti, ir idejas Codes pagasta jauniešu ideju attīstīšanā, tad mēs Tevi gaidīsim jau 26. jūlijā, plkst. 14:00 vai arī kādā no citiem Codes pagasta jauniešu pasākumiem!

 

Informāciju sagatavoja: 
Kaspars Kalējs,
Codes pagasta jaunatnes darbinieks 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas