Ceturtdiena, 18. Augusts, 2022. Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Ceļojošās fotoizstādes „Lepns. Stiprs. Pamanāms.” atklāšana Bauskas Kultūras centrā


Ceļojošās fotoizstādes „Lepns. Stiprs. Pamanāms.” atklāšana Bauskas Kultūras centrā2017.02.05 Komentāri (0) Ceļojošās fotoizstādes „Lepns. Stiprs. Pamanāms.” atklāšana Bauskas Kultūras centrā

2017.gada 5.februārī notiks ceļojošās fotoizstādes „Lepns. Stiprs. Pamanāms.” atklāšana Bauskas Kultūras centrā, Kalna ielā 18. Fotoizstādē tiks atspoguļots deviņu cilvēku ar invaliditāti viedoklis par neatkarīgu dzīvi, tādējādi akcentējot neatkarības nozīmi ikdienas dzīvē. Projektā piedalās cilvēki ar invaliditāti no dažādiem Latvijas novadiem.

Ceļojošās fotoizstādes tapšanas laikā projekta komandai bija iespēja iepazīties ar dažādiem cilvēkiem, kuri iestājas, lai personu ar invaliditāti ikdienas dzīves apstākļus padarītu cilvēciskākus un servisu pieejamāku. Tā mēŗkis ir ļaut cilvēkiem ar invaliditāti dzīvot neatkarīgu dzīvi tāpat kā to dara pārējie sabiedrības locekļi.

Fotoizstādes mērķis ir parādīt, ka ikvienam ir tiesības uz neatkarīgu dzīvi, tajā pašā laikā veicinot sabiedrības izpratni par šo tēmu. Fotoizstāde cenšas uzrunāt un radīt motivāciju tiem, kas ir pazaudējuši ticību neatkarīgas dzīves iespējamībai.

Ceļojošajā fotoizstādē „Lepns.Stiprs.Pamanāms.” ir apskatāms idejas autora Gata Caunīša un 8 citu cilvēku ar invaliditāti redzējums par neatkarīgas dzīves nozīmi. Valtera Mednieka fotogrāfijas. Par vizuālo noformējumu ir atbildīgs Kristaps Priede. Izstādi organizē Gatis Caunītis. 

Gatis Caunītis
Idejas autors un projekta organizators
„Lepns. Stiprs. Pamanāms.”
Tālr.: +371 262 055 83
e-pasts: lepns.stiprs.pamanams@gmail.com
FaceBook: Lepns.Stiprs.Pamanāms

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas