Otrdiena, 27. Septembris, 2022. Ādolfs, Ilgonis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Brīvprātīgā no Vācijas Bauskas Bērnu un jauniešu centrā stāstīs par brīvprātīgo darbu


Brīvprātīgā no Vācijas Bauskas Bērnu un jauniešu centrā stāstīs par brīvprātīgo darbu2016.01.09 Brīvprātīgā no Vācijas Bauskas Bērnu un jauniešu centrā stāstīs par brīvprātīgo darbu

Sestdien, 9. janvārī plkst. 13.00 Bauskas Bērnu un jauniešu centra Dzeltenajā mājā (Rīgas iela 8) norisināsies Eiropas Brīvprātīgā darba pieredzes stāstu pēcpusdiena. Ar savu pieredzi brīvprātīgajā darbā dalīsies Lēna Hēbera no Vācijas. Pasākuma laikā būs iespēja vairāk uzzināt par Eiropas Brīvprātīgā darba iespējām programmas Erasmus+ ietvaros, kā arī citām starptautiskā brīvprātīgā darba iespējām.

Ar šo Eiropas Brīvprātīgā darba pieredzes stāstu pēcpusdienu tiek aizsākta pasākumu sērija atzīmējot Eiropas Brīvprātīgajam darbam 20. gadadienu.

Kopš 1996. gada aptuveni 100000 jauniešu ir piedalījušies starptautiskā brīvprātīgā darbā ar Eiropas Brīvprātīgā darba programmas atbalstu.

Darbosies arī t-kreklu apgleznošanas darbnīca. Ikviens pasākuma apmeklētājs varēs radīt Eiropas Brīvprātīgā darba 20. jubilejas gadam veltītu t-kreklu. Lūgums ņemt līdzi savus t-kreklus.

Renārs Manuilovs
Bauskas Bērnu un jauniešu centrs
Jaunatnes lietu speciālists


Citas ziņas