Pirmdiena, 06. Februāris, 2023. Dace, Dārta, Dora

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Brīvības labdarības skrējiens


Brīvības labdarības skrējiens2015.08.13 Komentāri (0) Brīvības labdarības skrējiens

Starptautiskās labdarības organizācijas LIONS CLUBS INTERNATIONAL (LCI) Polijas LIONS klubs (LC) „Poznan Rotunda” sadarbībā ar LIONS klubiem Vācijā, Lietuvā, Latvijā un Igaunijā organizē „Brīvības labdarības skrējienu”, kas veltīts Latvijas prezidentūrai Eiropas savienības padomē. Skrējiena maršrutā Varšava – Kauņa - Rīga (ap 700 km) laikā iegūtos līdzekļus, saskaņā ar organizējošo valstu LC kopīga lēmuma, vienādās daļās plānots izlietot palīdzībai Ukrainas bērniem un sadarbībā ar Latvijas nodibinājumu “BĒRNU SLIMNĪCAS FONDS”, Bērnu klīniskai universitātes slimnīcai.

Skrējiens, kura Patrons ir arodkustības „Solidaritāte” leģendārais līderis un bijušais Polijas prezidents Lehs Valenss startēs Varšavā 2015. gada 3. septembrī, un to uzsāks trīs pamatskrējēji no Polijas. Jebkuram skriešanas entuziastam jebkurā vecumā ir iespēja piebiedroties pamata skrējējiem 10, 5 un 1 km pirms starpfiniša un finiša. Dienā plānots veikt ap 70 km. Latviju Skrējēji 11. septembra pēcpusdienā sasniegs starpfinišu Bauskas rātslaukumā. Finišs tiek plānots 12. septembrī ap plkst.17.00 Rīgā, pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas Mūkusalas ielā 3, kur skrējējiem piebiedrosies šī labdarības pasākuma atbalstītāji - Igaunijas LC riteņbraucēji. Pasākuma dalībnieki ap plkst. 19.00 noliks ziedus pie Brīvības pieminekļa..

Organizētāji ir kontaktējušies ar Bauskas, Iecavas, Ķekavas novadu pašvaldībām, Rīgas pašvaldību, lai informētu par šo skrējienu – aicināt to atbalstīt un tajā piedalīties.

Jebkuram interesentam ir iespēja piedalīties „Brīvības labdarības skrējienā”, noskrienot kilometrus kopā ar pamatskrējējiem un ziedot, nopērkot attiecīgu kilometru daudzumu. Ziedojums ieskaitāms Biedrības „Lauvu klubs Rīga”, reģ. Nr. 40008131739, Swedbank kontā Nr. LVHABA0551022784015 ar norādi – Brīvības labdarības skrējienam.

LIONS kustība Latvijā radās 1992. gadā, kad tika dibināts klubs LC „Rīga” www.facebook.com/LCRiga Šobrīd Latvijā darbojas 6 LIONS klubi. Vairāk par LIONS kustību mājas lapā www.lionsclubs.lv, un par skrējienu - www.freedom-charity-run.com.

Kontaktpersonas Zigurds Beinerts – mob. tālr. 29285525 un Andris Pētersons mob. tālr. 26473707


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas