Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Brīvdabas skoliņa Dāviņu ciema bērnu rotaļu laukumā


Brīvdabas skoliņa Dāviņu ciema bērnu rotaļu laukumā2020.07.21 Komentāri (0) Brīvdabas skoliņa Dāviņu ciema bērnu rotaļu laukumā

Dāviņu pagasta  pārvalde ir realizējusi projektu „Brīvdabas skoliņa Dāviņu ciema bērnu rotaļu laukumā”, kas tika finansēts no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros).

Projekts tika īstenots uzlabojot un papildinot esošo bērnu rotaļu laukuma infrastruktūru Dāviņu ciemā.

Bērnu rotaļu laukumā  ir uzstādīta nojume, pie kuras iekšējām sienām izvietotas plāksnes ar alfabētu un  reizrēķinu. Ir  arī galds, soliņi, pulkstenis ar grozāmiem laika rādītājiem un Latvijas kontūrs. Netālu no nojumes  uzstādīts jauns rotaļu komplekss un nobruģēts neliels laukums, lai bērni varētu spēlēt populāro spēli „klasītes”. Rotaļu laukuma malu, kas robežojas ar Miera ielu, esam iežogojuši.

 

Projekta mērķis -  dažāda vecuma bērniem piedāvāt iespēju ne tikai rotaļāties, bet arī gatavoties skolai un radoši pavadīt brīvo laiku. Nojumītē bērni var zīmēt, gatavot dažādus darbiņus no dabas materiāliem, lasīt grāmatas un veikt citas aktivitātes.

 

Projekta attiecināmās izmaksas ir 15271,12 euro,( t. sk. 21% PVN). Lielāko izmaksu daļu – 13744,03 euro finansē Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai (ELFLA). Bauskas novada pašvaldības  līdzfinansējumus – 1527,12 euro.

 

Gribētos, lai mūsu ciema bērnu rotaļu laukums ir vieta, kur visiem patīkami uzturēties un bērniem, kopā ar vecākiem, interesanti pavadīt laiku! Lai tā būtu, daudz kas atkarīgs no rotaļu laukuma apmeklētājiem.  Aicinu visus lielus un mazus rotaļu laukuma apmeklētājus cienīt cilvēku ieguldīto darbu, uzturēt tīru šo vietu,  nepiemēslot,  saudzēt visu, kas atrodas rotaļu laukumā!

 

Rotaļu laukuma labiekārtošanu noteikti turpināsim!

 

Paldies visiem, kuri piedalījās projekta realizēšanā!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Līvija Šarķe,
Dāviņu pagasta pārvaldes vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas