Otrdiena, 21. Marts, 2023. Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Brīvdabas komēdija jeb TV šovs lauku sētā „SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI”


Brīvdabas komēdija jeb TV šovs lauku sētā „SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI”2016.07.22 Komentāri (0) Brīvdabas komēdija jeb TV šovs lauku sētā „SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI”

Šajā vasarā pirmizrādi piedzīvos izrāžu apvienības „Pannas Teātris” jaunākā izrāde - komēdija „Saimnieks meklē saimnieci”. Spilgti tēlu raksturi, komiskas situācijas un negaidīti sižetu pagriezieni – tas viss jaunajā Guntas Kalniņas sarakstītajā un Jura Rijnieka režijā iestudētajā komēdijā, kas ļaus izsmieties ne tikai par mīlas trijstūra radītajām peripētijām, bet arī par televīzijas šovu spožumu un postu.

TV šova veidošanas aizkulises, kuriozi filmēšanas laukumā, “netīrās veļas” mazgāšana TV kameru priekšā - tas viss situāciju komēdijā “Saimnieks meklē saimnieci”. No meliem līdz patiesībai, no smiekliem līdz asarām, izrādes notikumi noved pie atziņas, ka īstā dzīve ir tepat blakus, nevis TV ekrānā.

Lomās: Ģirts Ķesteris, Daiga Gaismiņa vai Dace Vītola, Līga Zeļģe, Madara Melne-Tomsone, Aldis Siliņš vai Imants Strads. Izrādes autore – scenāriste Gunta Kalniņa kopā ar „Pannas Teātri” jau iepriekš radījuši komēdijas „Gribu bērnu” un „Kukulis”. Jaunās izrādes režisors – Juris Rijnieks.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas