Svētdiena, 29. Janvāris, 2023. Aivars, Valērijs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Biznesa vēstniecība aicina uz “CITU BAZĀRU” 24. novembrī atbalstīt skolēnu mācību uzņēmumus


Biznesa vēstniecība aicina uz “CITU BAZĀRU” 24. novembrī atbalstīt skolēnu mācību uzņēmumus2018.11.24 Komentāri (0) Biznesa vēstniecība aicina uz “CITU BAZĀRU” 24. novembrī atbalstīt skolēnu mācību uzņēmumus

“Biznesa Vēstniecība” sadarbībā ar Junior Achievement Latvija 24. novembrī  no plkst.11.00 - 14.00 rīko skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgu "CITS BAZĀRS", kurā piedalīsies skolēnu mācību uzņēmumi no Jaunmārupes pamatskolas, Mārupes pamatskolas, Mārupes vidusskolas, Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas, Olaines 1.vidusskolas, Iecavas vidusskolas un Bauskas sākumskolas. Būs iespēja iegādāties dažādus skolēnu veidotos izstrādājumus, kuri noderēs gan mājsaimniecībā, gan skaistumkopšanā, gan jau laikus sākot domāt par Ziemassvētku dāvanām!

 

 

 

 

Kad gan vēl saprast vai uzņēmējdarbība ir īstais dzīves ceļš, ja ne skolas solā sēdot, kad visi ceļi ir vaļā… Tieši tāpēc jaunajiem uzņēmējiem - skolēniem, ir ļoti svarīgs katra apmeklētāja vērtējums un reālais atbalsts izdarot pirkumu! Apmeklētājiem būs iespēja arī balsot par labāko tirdziņa dalībnieku, kurš saņems pārsteiguma balvu no Biznesa Vēstniecības. Paralēli tirdziņa norisēm būs iespēja piedalīties bezmaksas radošajā darbnīcā.

 

Gadatirgus laikā skolēnus vērtēs arī kompetenta žūrija, kuras sastāvā būs pārstāji no “Swedbank”, Mārupes novada Domes, biedrības “Mārupes uzņēmēji”, “Aerodium” un “Biznesa Vēstniecības”. Gaidīsim vietējos iedzīvotājus, Mārupes viesus un visus skolēnu atbalstītājus!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pasākumu atbalsta: Junior Achievement Latvija, Mārupes novada Dome, Swedbank, Dienas bizness HUB.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas