Piektdiena, 02. Decembris, 2022. Meta, Sniedze

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Biznesa ekspresis piestāj Zemgales reģionā


Biznesa ekspresis piestāj Zemgales reģionā2015.06.04 Komentāri (0) Biznesa ekspresis piestāj Zemgales reģionā

Visiem aktīvajiem un aizrautīgajiem Latvijas iedzīvotājiem ir lieliska iespēja – piedalīties ideju konkursā Biznesa ekspresis, kura mērķis ir uzrunāt potenciālos biznesa ideju autorus, iedrošināt tos īstenot savas idejas, sniedzot nepieciešamās zināšanas un kontaktus to realizācijai, kā arī konkursa uzvarētājiem tiks sniegts finansiālais atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai. Kopējais balvu fonds - vairāk kā 50 000 eur.

Konkursa ietvaros tiek organizēti informatīvie pasākumi, kuros dalībniekiem būs iespēja uzzināt par uzņēmējdarbības būtību un uzsākšanu, par sagatavošanās posmu idejas realizēšanai, kā arī dzirdēt pašu uzņēmēju viedokli par biznesa vadību un veiksmes atslēgām uz panākumiem. Tāpat apmeklētāji varēs iegūt informāciju par pašu konkursu un tā sniegtajām iespējām.

Pirmā tikšanās ar zemgaliešiem notiks Jelgavā, 12.jūnijā, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra telpās, Svētes ielā 33, Jelgavā. Seminārs norisināsies no plkst.10:00 – 12:00. Ja nav iespējas tikt šajā laikā, gaidīsim Tevi šajā pat datumā Jēkabpilī, kur Biznesa ekspreša komada viesosies Krustpils novada pašvaldībā, Rīgas ielā 150a, laika posmā no 16:00 – 18:40.
Pieteikties semināram vari līdz š.g. 10.jūnijam, sūtot savu vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, kā arī semināra norises vietu uz info@biznesaekspresis.lv . Ieeja uz semināriem ir bezmaksas!

Programma Jelgava
Programma Jēkabpils

Konkursu organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, sadarbojoties ar Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatoru.

Finansiālu konkursa atbalstu nodrošina Norvēģijas finanšu instruments, AS Swedbank un SIA VALPRO.  Informatīvo atbalstu nodrošina RE:TV, Radio SWH, Radio SWH+, Radio7, Kurzemes Radio, Radio Tev.

 


Vairāk informācijas:

Ilze Mauriņa
Biznesa ekspresis vēstnese
E-pasts: ilze@biznesaekspresis.lv
Tālrunis: 29196823
www.biznesaekspresis.lv
Facebook: BiznesaEkspresis
Twitter: @B_ekspresis
Draugiem.lv: BiznesaEkspresis

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas