Sestdiena, 22. Janvāris, 2022. Austris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Biedrība «Laiks Jauniešiem» Ziemassvētkos iepriecina 735 bērnus


Biedrība «Laiks Jauniešiem» Ziemassvētkos iepriecina 735 bērnus2021.12.28 Komentāri (0) Biedrība «Laiks Jauniešiem» Ziemassvētkos iepriecina 735 bērnus

Bauskas novada jaunieši organizējot Ziemassvētku labo darbu akciju “Bērnu prieks katrā mājā” ar uzņēmumu, iestāžu un līdzcilvēku atbalstu iepriecinājuši 735 bērnus no dažādām Latvijas pilsētām.

Biedrība “Laiks Jauniešiem”, pieaicinot Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku jauniešus un biedrību “Inicio”, no 3. novembra - 20. decembrim aicināja uzņēmumus, iestādes un privātpersonas sagatavot dažādas dāvaniņas bērniem no vairākiem Latvijas novadiem. Kopīgam aicinājumam atsaucās ļoti liels interesentu loks un nedaudz vairāk kā mēneša laikā saņemtas 1137 fantastiskas dāvaniņas dažāda vecuma bērniem Ziemassvētkos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ieguldot lielus jauniešu brīvprātīgā darba resursus un līdzcilvēku palīdzību, visas dāvaniņas tika nogādātas uz lielo rūķu darbnīcu Īslīces kultūras namā. Vairāk nekā 35 brīvprātīgie jaunieši vecumā no 13 - 25 gadiem no rīta līdz vēlam vakaram dāvanas pārskatīja, nepieciešamības gadījumā sakārtoja pēc attiecīga vecuma, dzimuma, īpašajām vajadzībām un papildināja dāvaniņas ar uzņēmumu, kā arī līdzcilvēku dāvātajiem produktiem/dāvaniņām. Pēc dāvaniņu sakārtošanas un papildināšanas izveidojās lielākas un ļoti kvalitatīvas dāvaniņas kopumā 735 bērniem. Dāvaniņās bērniem tika dāvātas dažādiem vecumiem atbilstošas puzles, galda spēles, rotaļlietas, saldumi, dažāda veida grāmatas, kancelejas preces un daudz kas cits.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sadarbībā ar Radošo apvienību “Pasaku nams” un brīvprātīgajiem, centāmies dāvaniņu izdali padarīt neaizmirstamu. Pie bērniem viesojās briedis Rūdolfs, atpazīstamais “Frozen” tēls Olafs un dziedošā rūķene. Bauskas novadā īpašais “Svētku ekspresis” devās uz Bauskas pilsētas Rātslaukumu un Vītolu ielas apkārtni. Pārējās dāvaniņas tika izdalītas sadarbība ar izglītības iestādēm, sociālajiem dienestiem un pēc mūsu personīgiem novērojumiem labdarības maratona “Roku Rokā” ietvaros.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biedrības “Laiks Jauniešiem” valdes priekšsēdētājs Gints Jankovskis: “Mūsu primārais mērķis bija iepriecināt bērnus un radīt tiem īpašu svētku sajūtu šajā drūmajā periodā. Par cik dāvaniņu skaits bija īpaši liels un tajās iesaistījās vairākas izglītības iestādes, vēlējāmies iepriecināt arī vairākus nejauši sastaptus bērnus pilsētās vai pagastos. Tikai darot kopīgi sirsnīgas lietas mēs savu dzīvi apkārt varam padarīt laimigāku un dzīvespriecīgāku. Labais vairo labo - Tu arī vari!”

 

Biedrība “Laiks Jauniešiem” vēlas izmantot iespēju un publiski vēlreiz pateikties labo darbu akcijas “Bērnu prieks katrā mājā” dalībniekiem un atbalstītājiem: Maxima, SIA “Toode”, Seni Latvija, Citybee Latvia, Limbažu siers, CIDO, Bauskas alus, Valsts ugundzēsības un glābšanas dienestam, Bauskas novadam, Bauskas valsts ģimnāzijai, Rīgas 69. pamatskolai, Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijai, Vecsaules pamatskola, Uzvaras pamatskolai, MARIO Konditorejas fabrikai, BALTA apdrošinašanai, Balticovo, Orkla Latvija, Spilva, Skrīveru saldumi, Auces vidusskolai, Bauskas pilsētas pamatskolai, Tymbark Latvija, SIA Poļu nams, Kubus Latvija, Caffeine un visiem līdzcilvēkiem, kas iesaistījās veidojot dāvaniņas un sniedzot brīvprātīgu palīdzību dažādu darbiņu veikšanā.

 

 

Biedrības “Laiks Jauniešiem”
Valdes priekšsēdētājs
Gints Jankovskis
mob.tālr. +371 28 646 934
e-pasts: gjankovskis98@gmail.com


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas