Trešdiena, 08. Februāris, 2023. Aldona, Česlavs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Biedrība „Laiks Jauniešiem” uzsāk jaunu projektu atbalstam grūtībās nonākušajām daudzbērnu ģimenēm


Biedrība „Laiks Jauniešiem” uzsāk jaunu projektu atbalstam grūtībās nonākušajām daudzbērnu ģimenēm2020.04.23 Komentāri (0) Biedrība „Laiks Jauniešiem” uzsāk jaunu projektu atbalstam grūtībās nonākušajām daudzbērnu ģimenēm

Lai sniegtu atbalstu ārkārtas situācijas laikā grūtībās nonākušajām daudzbērnu ģimenēm Bauskas novadā un Rīgas pilsētā biedrība „Laiks Jauniešiem” (turpmāk – LJ) realizē projektu par pārtikas paciņu nodrošināšanu.

2019.gadā nogalē biedrība tika dibināta Bauskas novadā, Īslīces pagastā, darbojamies atbalstot bērnus un jauniešus, veidojot dažādus neformālās izglītības pasākumus, kursus un seminārus – bezmaksas. Piecu mēnešu laikā biedrības darbībā ir iesaistījušies jau teju 300 biedri no visas Latvijas. Regulāri kursi, semināri un neformālās izglītības pasākumi norisinās arī Rīgas pilsētā un tās apkārtnē. Pēc ārkārtas situācijas beigām LJ uzsāks darbu pie jauniešu mājas veidošanas Rīgā.

 

Projekts „Laiks Jauniešiem atbalsts grūtībās nonākušajām daudzbērnu ģimenēm” ir radies pēc valdes un jauniešu iniciatīvas piesaistot dažādu uzņēmumu atbalstu, kā arī biedru ziedojumus. Biedrība, kura aktīvi atbalsta bērnus un jauniešus nevarēja palikt malā un izlēma projektu realizēt līdz pat ārkārtas situācijas beigām.

 

Pašreiz biedrība ir sagatavojusi 45 pārtikas paciņas, kuras šonedēļ nogādāsim Bauskas novada, Īslīces pagasta un Rīgas pilsētas daudzbērnu ģimenēm. Plānots, ka jaunedēļ ar jaunu spēku un atbalstu turpināsim iesākto projektu līdz pat ārkārtas situācijas beigām.

 

Aicinām ģimenes nekautrēties un nepieciešamības gadījumā droši sazināties ar biedrības „Laiks Jauniešiem” valdes priekšsēdētāju Gintu un vienoties par palīdzības sniegšanu.

Mobilais tārunis: +371 28646934
E-pasts: laiksjauniesiem@gmail.com
Facebook: @LaiksJauniesiem


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas