Pirmdiena, 15. Augusts, 2022. Dzelde, Zelda, Zenta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Biedrība „Laiks jauniešiem" piedāvā raidījumu „Vēlēšanu nakts


Biedrība „Laiks jauniešiem2021.06.01 Komentāri (0) Biedrība „Laiks jauniešiem" piedāvā raidījumu „Vēlēšanu nakts - Bauskas novadā"

Biedrība "Laiks Jauniešiem" turpina aktīvi sekot līdzi pašvaldību vēlēšanām Bauskas novadā, piedāvājot novadniekiem pašvaldību vēlēšanu raidījumu "Vēlēšanu nakts - Bauskas novadā". Raidījums notiks 5. jūnijā, no plkst. 21.00 līdz 24.00 sagaidot pirmos oficiālos rezultātus no vēlēšanu iecirkņiem.

Raidījumā atskatīsimies uz aizvadītajām vēlēšanām Bauskas novadā - par norisi un vēlētāju aktivitāti aprunāsimies ar Bauskas novada Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Juri Gaili, noskaidrosim kādā noskaņojumā un kurā iecirknī balsot devās kandidējušo politisko spēku līderi, mūsu organizācijas jaunieši aktīvi ievāks "Exit-poll" rezultātus pie vēlēšanu iecirkņiem - plānojam aptaujāt 500 iedzīvotājus, kā arī kopā sagaidīsim pirmo oficiālos rezultātus no vēlēšanu iecirkņiem.

Raidījumu organizē biedrības "Laiks Jauniešiem aktīvisti un to vadīs valdes priekšsēdētājs Gints Jankovskis. Jautājumu, ierosinājumu gadījumā aicinām sazināties pa tālruni +371 28 646 934 vai e-pastā info@laiksjauniesiem.lv

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas