Ceturtdiena, 23. Marts, 2023. Mirdza, Žanete, Žanna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Biedrība „Laiks Jauniešiem” iedzīvotājus un uzņēmējus aicina iesaistīties projektā „Roku rokā"


Biedrība „Laiks Jauniešiem” iedzīvotājus un uzņēmējus aicina iesaistīties projektā „Roku rokā2020.11.16 Komentāri (0) Biedrība „Laiks Jauniešiem” iedzīvotājus un uzņēmējus aicina iesaistīties projektā „Roku rokā"

Labdarības maratonā „Roku rokā” jaunieši sniegs palīdzīgu roku Bauskas novada grūtībās nonākušajām ģimenēm, cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un vientuļiem pensionāriem.

Sabiedriskā labuma organizācija „Laiks Jauniešiem” sadarbība ar Īslīces pagasta pārvaldi, palielinoties COVID-19 izplatībai,  no 3. līdz 30. decembrim realizēs labdarības maratonu „Roku rokā”. Labdarības projekta ietvaros, iepriekš piesakoties, katru otrdienu un ceturtdienu no plkst. 17.00 līdz plkst. 20.00 Īslīces kultūras namā būs iespēja saņemt bezmaksas palīdzību - pārtikas produktus, sadzīves ķīmiju un apģērbu.

 

 

Biedrība līdzīgu projektu realizēja jau COVID-19 pirmajā izplatīšanās vilnī, kura ietvaros kopā Rīgas pilsētā, Ķekavas, Iecavas, Rundāles un Bauskas novados tika piegādātas 677 pārtikas paciņas grūtībās nonākušajām ģimenēm, cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un vientuļiem pensionāriem.

 

Vēlamies lūgt atbalstu no uzņēmumiem un cilvēkiem, kuriem ir iespēja atbalstīt biedrību šī projekta mērķu sasniegšanā. Šobrīd nepieciešami ilgi uzglabājami pārtikas produkti, sadzīves ķīmija vai finansiāls atbalsts transporta izdevumiem pārtikas produktu piegādei.

 

Aicinām iedzīvotājus sazināties ar jauniešiem izmantojot mob.tālr. +371 25 661 765 (Viktorija) un mob.tālr. +371 28 646 934 (Gints), pēc Jūsu lūguma garantējam anonimitāti, kā arī informācijas neizpaušanu trešajām personām.

 

Informējam, ka jaunieši gatavojot paciņas, ievēros visus piesardzības pasākumus (dezinfekcija, cimdi u.tml.) un ierodoties Īslīces kultūras namā sagatavoto paciņu nodos bezkontakta veidā, lai neapdraudētu nedz sevi, nedz saņēmēju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Biedrības „Laiks Jauniešiem”
Valdes priekšsēdētājs,
Gints Jankovskis
info@laiksjauniešiem.lv
+371 28646934


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas