Trešdiena, 05. Oktobris, 2022. Amālija, Amēlija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Biedrība «Laiks Jauniešiem» aicina sarūpēt dāvanas sociāli mazāk aizsargāto ģimeņu bērniem


Biedrība «Laiks Jauniešiem» aicina sarūpēt dāvanas sociāli mazāk aizsargāto ģimeņu bērniem2021.12.01 Komentāri (0) Biedrība «Laiks Jauniešiem» aicina sarūpēt dāvanas sociāli mazāk aizsargāto ģimeņu bērniem

Biedrība “Laiks Jauniešiem” jau otro gadu pēc kārtas organizēs Ziemassvētku labo darbu akciju “Bērnu prieks katrā mājā”. Šogad biedrībai palīdzēs nevalstiskā jaunatnes organizācija no Rundāles puses – NVO “Inicio”.

Labo darbu akcija tiks organizēta divās kārtās. Pirmajā kārtā no 3. novembra līdz 20. decembrim uzņēmumi, iestādes un privātpersonas aicināti sagatavot savas dāvaniņas – saldumus, rotaļlietas, spēles, grāmatas, puzles u. tml. vai ziedot finansiālos līdzekļus, kurus būtu gatavi ieguldīt labdarībā, tādā veidā Ziemassvētkos iepriecināt bērnus, kuriem šī dāvana nozīmēs ļoti daudz. 

 

 

Sagatavotās dāvaniņas var nodot jebkurā “Caffeine” kafejnīcā Rīgā (kafejnīcu saraksts), Īslīces kultūras namā (Bauskas novadā, Īslīces pagastā, Rītausmās) vai citviet Latvijā, iepriekš vienojoties ar projekta koordinatoriem – Gintu (28 646 934) vai Zani (29 186 882).

 

“Caffeine” ir jauniešu iecienīta vieta, kur dzimst jaunas idejas, risinās aizraujošas sarunas un tiek nosprausti kopīgi mērķi. Tādēļ mūsu pienākums ir atbalstīt jauniešus, kuru iniciatīvas sniedzas ārpus ikdienas rūpēm un notikumiem, tos jauniešus, kuri ir gatavi veltīt savu laiku, enerģiju un citus resursus, lai pasauli padarītu labāku,” saka Ilze Dumceva, “Caffeine” Mārketinga un komunikācijas departamenta direktore.

 

Otrajā kārtā no 21. decembra līdz 26. decembrim biedrības “Laiks Jauniešiem” un “Inicio” aktīvie dalībnieki svētku noskaņās dosies pie dažādu sociālo grupu ģimenēm ar bērniem, lai sagatavotās dāvaniņas uzdāvinātu īpašā svētku noskaņā.

 

Katrs no mums ar mazumiņu var dot savu pienesumu un sasildīt kāda bērniņa sirdi mūsu mazajā Latvijā! Ja gatavojat dāvaniņu kādam konkrētam dzimumam un vecumam, mērķauditoriju norādiet uz iepakojuma.

 

Par citiem jautājumiem aicinām uzņēmumus, iestādes vai privātpersonas sazināties telefoniski +371 28 646 934 (Gints) vai elektroniski info@laiksjauniesiem.lv.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Biedrības “Laiks Jauniešiem”
Valdes priekšsēdētājs
Gints Jankovskis
Mob. tālr. +371 28 646 934


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas