Ceturtdiena, 08. Decembris, 2022. Gunārs, Gunis, Vladimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Biedrība “Laiks Jauniešiem” aicina Bauskas novada iedzīvotājus iesaistīties organizācijā un darboties jaunatnes jomas attīstībai novadā


Biedrība “Laiks Jauniešiem” aicina Bauskas novada iedzīvotājus iesaistīties organizācijā un darboties jaunatnes jomas attīstībai novadā2020.10.07 Komentāri (0) Biedrība “Laiks Jauniešiem” aicina Bauskas novada iedzīvotājus iesaistīties organizācijā un darboties jaunatnes jomas attīstībai novadā

Sestdien, 10. oktobrī, plkst. 15.00 Īslīces kultūras namā biedrība “Laiks Jauniešiem” organizēs pasākumu Bauskas novada un tuvākajā apkārtnē dzīvojošajiem iedzīvotājiem, lai sniegtu savu vēstījumu par iespējām jauniešiem iesaistīties organizācijā un iespējām kopīgi darboties jaunatnes jomas attīstībai Bauskas novadā un tā apkārtnē.

 

Biedrības “Laiks Jauniešiem” pirmā biedru kopsapulce tika aizvadīta 2020. gada 14. janvārī, kurā pulcējās 137 biedri, bet šobrīd jau biedrībā darbojas 220 aktīvisti, no tiem 170 jaunieši vecumā no 13-25 gadiem. Organizācijas mērķis ir jauniešiem sniegt dažāda veida iespējas – pasākumu organizēšana, starptautiski projekti, labdarības projekti, kursi, apmācības un semināri. Biedrība piedāvā jauniešiem visu iepriekš minēto pilnīgi bez maksas.

 

Biedrības “Laiks Jauniešiem” vadītājs Gints Jankovskis vēlas vērst Bauskas novada un tā apkārtnē dzīvojošo jauniešu uzmanību, lai veicinātu jaunatnes jomas attīstību un atdzīvošanos novadā. Lai novads kļūtu jauniešiem vēl draudzīgāka un ir jāaktivizējas arī pašiem jauniešiem. Jūsu iespēja ir jau šajā nedēļas nogalē. Nāciet uz tikšanos un sāksim darboties kopā!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktinformācija:
Biedrības “Laiks Jauniešiem” valdes priekšsēdētājs,
Gints Jankovskis
tālr. +371 28646934
info@laiksjauniesiem.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas