Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Biedrība „Laiks Jauniešiem” aicina arī augustā piedalīties viktorīnā „Zini vai mini”


Biedrība „Laiks Jauniešiem” aicina arī augustā piedalīties viktorīnā „Zini vai mini”2020.07.28 Komentāri (0) Biedrība „Laiks Jauniešiem” aicina arī augustā piedalīties viktorīnā „Zini vai mini”

2020. gada 16.augustā, plkst. 13.00, Īslīces Kultūras namā norisināsies jau otrā komandu viktorīna „Zini vai mini”, kuru organizē biedrība „Laiks Jauniešiem” sadarbībā ar Īslīces pagasta pārvaldi. Aicinām pasākumā piedalīties komandas no visas Latvijas, jo arī šajā pasākumā jautājumi un uzdevumi būs par erudīciju, kultūru, sportu un vēsturi.

 

Katra viktorīnas kārta tiks organizēta savā tēmā un noteikti katrs pasākuma dalībnieks atradīs sev tuvākas un tālākas tēmas. Plānots, ka pasākuma ilgums būs līdz četrām stundām. Viktorīnā aicinām piedalīties neskatoties uz Jūsu iepriekšējo viktorīnu pieredzi un vecumu. Pieteikties ir iespējams komandām no 3 līdz 6 cilvēkiem bez vecuma ierobežojuma.

 

Reģistrācija viktorīnai tiek organizēta elektroniski mājaslapā: ŠEIT (sadaļā „Viktorīna”), kā arī pasākumam ir noteikta dalības maksa no komandas – 10 EUR, kas paredzēta pasākuma organizatoriskajiem jautājumiem un balvu fondam. To būs iespēja apmaksāt ar naudas pārskaitījumu vai klātienē pēc reģistrācijas anketas aizpildīšanas.

 

Pasākuma organizatori būs parūpējušies par interesantu pasākuma programmu un aktivitātēm pārtraukumos. Pasākuma dalībnieku skaits sakarā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem ir ierobežots un aicinām pieteikt Jūsu komandas dalību viktorīnā laicīgi – neatstājot to pēdējā brīdī. Organizatori parūpēsies, lai visas komandas no pasākuma aizbrauktu ar piemiņas balvu, taču labākajām komandām plānotas vērtīgas balvas no sadarbības partneriem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Biedrība „Laiks Jauniešiem”
mob.tālr. +371 28646934
e-pasts: info@laiksjauniesiem.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas