Piektdiena, 20. Maijs, 2022. Salvis, Selva, Venta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bērnus un jauniešus aicina piedalīties konkursā – festivālā „Mēs Latvijai”


Bērnus un jauniešus aicina piedalīties konkursā – festivālā „Mēs Latvijai”2016.09.13 Komentāri (0) Bērnus un jauniešus aicina piedalīties konkursā – festivālā „Mēs Latvijai”

Biedrības „Jaunatnes kultūras un estētiskās audzināšanas asociācija” un „Sadarbības platforma” īsteno projektu “Mēs Latvijai”, kura ietvaros rīko bērnu un jauniešu konkursu – festivālu.

Konkursā – festivālā “Mēs Latvijai” iesaistīties aicināti dažādu tautību bērni un jaunieši, lai veicinātu visu Latvijā dzīvojošo tautību bērnu un jauniešu starpkultūru komunikāciju, savas nacionālās identitātes kā Latvijas kopējās kultūru daudzveidības daļas apzināšanos un stiprinātu piederības sajūtu savai valstij – Latvijai.

Dalība konkursā rosinās arī bērnu un jauniešu iesaisti mākslinieciskajā un radošajā darbībā. Konkursā var piedalīties bērnu un jauniešu kolektīvi vai individuāli jaunie mākslinieki vecumā no desmit līdz 25 gadiem, lai muzikālos, dejas vai teatrālos priekšnesumos iepazīstinātu ar savu nacionālo kultūru.

Konkurss – festivāls tiks organizēts divās kārtās un noslēgsies ar laureātu apbalvošanu un dalībnieku sveikšanu 2016. gada 10. novembrī kultūras pilī “Ziemeļblāzma”.

Konkursa apraksts, noteikumi un pieteikuma anketa atrodami projekta “Mēs Latvijai” www.facebook.com/MesLatvijai/  kontā.

Pieteikumi par piedalīšanos konkursā jāiesniedz līdz 2016. gada 25. oktobrim rakstiski uz e-pastu celma.lauma@gmail.com.

Konkursa īstenošana norit saskaņā ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas konkursa „Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā” rezultātiem. Finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas