Svētdiena, 29. Janvāris, 2023. Aivars, Valērijs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bērnu patriotisms sākas ģimenē, sētā un novadā


Bērnu patriotisms sākas ģimenē, sētā un novadā2014.05.08 Komentāri (0) Bērnu patriotisms sākas ģimenē, sētā un novadā
Izglītības un zinātnes ministrijas, Valsts izglītības satura centra un Bauskas bērnu un jauniešu centra organizētā pieredzes apmaiņas semināra norise plānota divās dienās. Tā tēma - „Interešu izglītības piedāvājums kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju saglabāšanā un kopšanā, bērnu un jauniešu lokālpatriotisma veicināšanā”. 
 
 
Semināra dalībnieki no Rīgas, Cēsu, Daugavpils, Jelgavas, Saldus, Siguldas, Ventspils, Talsu, Staiceles, Liepājas, Smiltenes, Valkas, Priekules, Jūrmalas, Krāslavas, Kuldīgas, Limbažu, Ludzas pašvaldībām varēs iepazīties gan ar Bauskas novada pieredzi interešu izglītības attīstīšanā, gan ieviestajām novitātēm darbā ar jauniešiem, gan kultūrvēsturiskā mantojuma pērlēm – Bauskas, Mežotnes un Rundāles pili, Bauskas rātsnamu. Interešu izglītības speciālisti darbosies vides izpētes aktivitātē „Ūdeņi runā”, apaļā galda diskusijā, dažādās darba grupās Multimediju studijā, galerijā „ Meistars Gothards”, Bauskas novadpētniecības un mākaslas muzejā, Bauskas Tūrisma un informācijas centrā.
 
„Mūsu bērnu patriotisms sākas ģimenē, sētā un novadā,” šādu domu savā uzrunā pašvaldību interešu izglītības jomā strādājošajiem speciālistiem un interešu izglītības iestāžu direktoriem pauda Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks. 
 
Semināra dalībniekiem būs iespēja gūt daudz noderīgu atziņu, jo kā atzina Bauskas Bērnu un jauniešu centra direktore Benita Svareniece, viņa vislabākās idejas ieguvusi tieši no savām kolēģēm. Mūsu novada interešu izglītības iestāde pēdējos gados ir jūtami augusi ne tikai audzēķņu skaita ziņā, bet arī interešu programmu piedāvājumā, jaunu, radošu mācību metožu pielietojumā. 
 
Semināra dienas solās būt piesātinātas, radošas un pozitīvām emocijām pildītas. 
 
Vairāk foto no pasākuma ŠEIT
 
Aija Spriņķe,
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja

Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas